Musical Live Show już w kwietniu w Pruszkowie

Pruszków

Już 27 kwietnia w pruszkowskim CKiS odbędzie się Musical Show. To doskonała impreza dla wszystkich - nie tylko miłośników muzyki musicalowej.

Musical Live Show to dwie godziny muzyki dla miłośników „Kotów”, „Mamma Mia”, „Grease”, „Les Miserables” i innych musicali. Na deskach sceny Centrum Kultury i Sportu w muzycznym show wystąpią artyści Teatru Muzycznego Proscenium z Warszawy.

Publiczność będzie mogła zobaczyć m.in. Aleksandrę Lewicką, Julię Bielińską, Angelikę Kurowską, Weronikę Jeleśniański, Małgorzatę Miklaszewską, Natalię Podsiadłę, Mateusza Tomaszewskiego, Wojciecha Bochra, Mikołaja Kisiela, Łukasza Obłąka, Sergiusza Królaka i Mateusz Otłowski. Wystąpią oni przy akompaniamencie zespołu muzycznego w składzie: Jarosław Praszczałek (fortepian), Jakub Bruszewski (gitara basowa), Wiktor Wysocki (instrumenty dęte), Piotr Goździkowski (perkusja).

Poza wspaniałym wykonaniem widownia będzie miała okazję wysłuchać wielu ciekawostek i informacji o światowych musicalach. Bilety na wydarzenie dostępne tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
10583

Pierwsze oficjalne wyniki z Pruszkowa

Pruszków / Wybory 2024
4163

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
3105

Znamy wyniki wyborów w gminach

Pruszków / Wybory 2024
2962
Grill gazowy