Michał Bajor wystąpi w Pruszkowie

Pruszków

Michał Bajor, ceniony muzyk, już niebawem wystąpi na scenie pruszkowskiego Centrum Kultury i Sportu. Artysta przedstawi swoje przeboje w nowych aranżacjach.

„No, a ja?” to najnowszy krążek Michała Bajora. Pomysłem na realizację nowego projektu było nagranie jeszcze raz piosenek, które śpiewał dawniej. Artysta odświeżył je i nagrał w nowych aranżacjach. Jeden z utworów został nagrany także z muzyką Bajora.

W efekcie muzyk skomponował pięć piosenek i po raz pierwszy wystąpił w roli autora tekstów – napisał on trzy utwory. Stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego i kompozycję do słów Artura Andrusa.

Na płycie znaleźli się także goście – Irena Santor, Kayah, a także Grupa MoCarta oraz Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie. Nie zabrakło także muzyków współpracujących z Michałem Bajorem od lat.

Koncert „No, a ja?” odbędzie się 11 maja 2024 roku o godz. 18.00 w Sali Widowiskowej Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Bilety do kupienia tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Michał Bajor wystąpi w Pruszkowie”

 1. Anonim pisze:

  Mistrz!!!

 2. stowarzyszenie popierania prawdziwej twórczości pisze:

  Chałtura – zjawisko pracy zarobkowej (głównie w zawodach artystycznych). W potocznym języku oznacza działalność motywowaną względami wyłącznie zarobkowymi. W wielu przypadkach oznacza pójście na kompromis oraz może stanowić uszczerbek na wizerunku artysty.

  • Gosc pisze:

   O widze tu powazna zlosliwosc ,wobec pana Bajora,oraz Tych ,ktorzy oczekuja na Ten koncert. Jest to artysta,ktory ma wielu odbiorcow ,dla ktorych koncer bedzie wielkim artystycznych przezyciem Piekne ,madre teksty,piekna muzyka, to charakteryzuje pana Bajora. Z pewnoscia pojde na ten Koncert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły