Mężczyzna przychodzi do kobiety

Nadarzyn

Każdy szuka miłości – to prawda stara jak świat. Czy znajdą ją bohaterowie spektaklu „Przyszedł mężczyzna do kobiety”? Odpowiedź będzie można poznać 26 listopada o 18.00 w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury.

George Sand stwierdziła, że „jedno jest w życiu szczęście – kochać i być kochanym”. Każdy pragnie miłości, aby w pełni się nią cieszyć i czerpać z niej siłę. Jednak życie różnie się układa. Nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli, ale ciągle szukamy. Historie miłosne są tematem wielu dzieł, czasami wydają się jednak banale. Co ważne – każda z nich jest inna i na swój sposób ciekawa.

W sztuce Siemiona Złotnikowa „Przyszedł mężczyzna do kobiety” widzowie mają okazję poznać losy Diny i Wiktora, w których role wcielą się Anna Wojton i Waldemar Obłoza. Oboje mają za sobą bagaż doświadczeń i borykają się z problemem samotności. Przypadkowe spotkanie może całkowicie odmienić ich życie. Diny i Wiktor dostrzegają, że wiele ich różni, ale zarazem… w pewnych kwestiach są podobni do siebie. Czy to wystarczy, aby narodziło się między nimi prawdziwe uczucie? Historia obfituje w wątki zabawne, ale i smutne.

Spetkakl będzie można zobaczyć już 26 listopada o 18.00 w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury na Placu Poniatowskiego 42. Bilety w cenie 35 i 30 zł (karta mieszkańca). Wejściowki można nabyć w kasie NOK od poniedziałku do czwartku w godzinach 13.00-19.00 oraz w piątek od 12.00 do 18.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.