„McQueen” w styczniowej odsłonie PKF

Kino

Pruszkowski Klub Filmowy zaprasza na pierwsze w nowym roku spotkanie miłośników kinematografii. Na ekranie zobaczymy „McQueen”, dokumentalną opowieść o życiu jednego z najbardziej znanych projektantów mody.

Wizjoner. Buntownik. Geniusz. Aleksander McQueen. Przyszedł znikąd i na zawsze odmienił świat mody. Zwykły chłopak z biednej dzielnicy Londynu stworzył wartą miliony dolarów, luksusową markę. Stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon sztuki współczesnej. Mimo wielu spektakularnych sukcesów, jego życie zakończyło się tragicznie.

O samym obrazie w reżyserii duetu Ian Bonhôte i Peter Ettedgui pochlebnych słów nie szczędzą krytycy. Doceniono powściągliwość twórców, którzy powstrzymali się przed przedstawieniem głównego bohatera w nazbyt pozytywnym i negatywnym świetle.

Pokaz filmu „McQueen” odbędzie się 12 stycznia o godz. 18.00 w ramach Pruszkowskiego Klubu Filmowego. Wstęp jest bezpłatny. Miejsce to Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie (ul. Bohaterów Warszawy 4).

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.