Leonard Cohen przysiądzie w Salonie Poezji

Pruszków

6 listopada o godz. 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie odbędzie się niezwykłe spotkanie z twórczością Leonarda Cohena. Na muzyczny Salon Poezji zaprasza Krzysztof Rymuza, Starosta Pruszkowski, oraz Stowarzyszenie K40.

Pochodzący z Kanady poeta, pisarz i piosenkarz tworzył specyficzne utwory w stylu piosenki autorskiej gatunku folk rock. Wybitny twórca mógł pochwalić się polskimi korzeniami – jego ojciec pochodził z Polski.

Był autorem wielu przebojów – któż nie nucił „Hallelujah” podczas oglądania „Shreka”? Kto nie mruczał pod nosem „Dance me to the end of love” w czasie imprezy? Kto nie wychodził na deszcz z „Famous blue raincoat” na ustach?

Te i inne utwory kanadyjskiego artysty będzie można usłyszeć podczas Salonu Poezji K40. Zaprezentuje je aktor Teatru Ateneum – Grzegorz Damięcki. Piosenki wyśpiewa Karolina Skrzyńska pod muzykę wygrywaną na gitarze przez Konstantego Szemraja.

Wydarzenie będzie biletowane. Bezpłatne zaproszenia można odebrać w piątek, 28 października od godz. 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie przy ul. Kościuszki 41.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Leonard Cohen przysiądzie w Salonie Poezji”

  1. pytek pisze:

    Cohen był na Wukadce?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły