Koncert w ciemności

Koncert

Takiego koncertu w Grodzisku Mazowieckim jeszcze nie było. Już 4 stycznia o godz. 19.00 w Mediatece odbędzie się koncert w ciemności, to będzie muzyczna podróż do innego wymiaru.

Muzyk Artur Sychowski stworzył niezwykle intrygujące widowisko. Koncert, który odbędzie się w pierwszą sobotę stycznia jest pełen natchnienia i emocji. Znajdziemy tu muzykę pełną pasji i natchnienia od kojących pełnych spokoju dźwięków, przez harmonijne i relaksujące melodie, po pełne emocji i dynamiki frazy muzyczne.

Artur Sychowski jest jednym z najbardziej utalentowanych i poszukiwanych artystów młodej generacji. Jednakże nie chodzi z głową w chmurach, ale wykorzystuje wszechświat jako inspiracje do pracy twórczej. Ten dwudziestotrzyletni artysta promuje swoją rodzimą Polskę z talentem elegancją i gracją, by stworzyć lepszy, bardziej wypełniony sztuką świat. Uzbrojony tylko w fortepian i marzenia, ARTur proponuje trasy koncertowe na międzynarodową skalę, których celem jest stworzenie historii tak innowacyjnej jak on sam, czyli pełen bogactwa kunsztu i charyzmy scenicznej. Jego pseudonim artystyczny ARTur, zainspirowany jest imieniem, jednakże stoi za tym cała ideologia, którą można sprecyzować mottem „your art. your style” – udowadnia, że akt rozpowszechniania sztuki dla każdego silnie przenika całą jego osobę.

Wstęp Wolny! Ilość miejsc ograniczona. Bezpłatne bilety wstępu do odebrania w recepcji Mediateki, w dniu koncertu od godz. 18:00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Koncert w ciemności”

  1. Marlena pisze:

    Jakie to proste. Zgaśmy światło i nie będzie widać co robi władza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły