kultura
Autor artykułu: wpr24 | 02 marca 2018 20:43 |
02 marca w pruszkowskiej hali Znicz wystąpił zespół Panny Wyklęte. To koncert zorganizowany przez starostwo powiatowe z okazji Narodowe Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Wyżej wspomniane święto obchodzone jest 1 marca. Poświęcone jest upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Z tej okazji, dzień później, zorganizowano koncert. I nie był to zwykły koncert, ze zwykłą muzyką.
Na scenie zobaczyliśmy Marikę, Kasię Malejonek, Lilu, Monę, Zespół Dziewczyny w składzie Ola Nowak i Ania Szafraniec oraz Dariusza Malejonka z zespołem Maleo Reggae Rockers. Artyści nie tylko grali na instrumentach oraz śpiewali, ale też opowiadali dawne historie. Ten kto nie był, naprawdę ma czego żałować.
Zresztą sprawdźcie sami:
Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.
Dodaj komentarz