Kolędowanie Nadziei

Uncategorized

Ciekawą propozycję dla mieszkańców Pruszkowa przygotowało Muzeum Dulag 121 wspólnie z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Mowa to o spotkaniu pod hasłem „Kolędowanie Nadziei”.

„Kolędowanie Nadziei” to coroczne spotkanie organizowane w prawdziwie świątecznej atmosferze w restauracji Ucieranie Treści. – Pragniemy, aby „Kolędowanie Nadziei 2017” łączyło elementy tradycyjnych, kolędniczych opowieści z kreatywnymi warsztatami dla całej rodziny. Obok opowieści, wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek, centralnym punktem programu będą warsztaty papierowych teatrzyków, pobudzające wyobraźnię i pomysłowość zarówno dzieci jak i dorosłych – zachęcają organizatorzy. 

Na uczestników spotkania oprócz rodzinnych warsztatów czeka jeszcze wiele innych atrakcji.  Nie zabraknie świątecznej opowieści, wspólnego tworzenia kostiumów kolędników i kolędowania, zabawy a bajkostworami oraz papierowych teatrzyków. Dla łasuchów, zarówno tych małych jk i dużych, zostanie przygotowany poczęstunek. 

„Kolędowanie Nadziei” odbędzie się 30 grudnia w restauracji Ucieranie Treści. Start imprezy o godz. 16.00, obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 grudnia 2017 r.: mailowo mailto:dulag@dulag121.pl lub telefonicznie22 758 86 63

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.