Kinga Doleżal-Kijo w Literackim kulturalnym piątku

Pruszków

Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Literacki kulturalny piątek. Tym razem gościem będzie Kinga Doleżal-Kijo.

Kinga Doleżal-Kijo to współautorka sagi „Przy progu”. Opowiada o przodkach rodziny Kijów, Durów i ich sąsiadów z Byczek, Zapad, Płyćwi i Janisławic. Dwudzielna kompozycja książki składa się z jednej części poświęconej dziejom rodziny Kingi Doleżal-Kijo, druga jest o rodzinie drugiej autorki – Cecylii Grzelki.

Niezwykła książka to owoc badań i poszukiwań obu autorek. Saga porusza problemy egzystencjalne osnute wokół opowieści o autentycznych postaciach.

Piątkowe spotkanie z autorką będzie pełne niespodzianek. Kiedy? W piątek, 31 marca o godz. 18.00. Gdzie? Sala audytoryjna Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie przy ul. Bohaterów Warszawy 4.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Kinga Doleżal-Kijo w Literackim kulturalnym piątku”

  1. mechanik pisze:

    na poezji to wcale ale to wcale się nie znam – a Pani Kinga ma śliczne oczy i całuśne usta 🙂 buziaczki i życzę powodzenia !

  2. zespół pieśni i tanca pisze:

    Szwarno dziołcha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły