Już dziś „Koncert do północy”

Pruszków

Jeśli szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie wieczoru to koniecznie wybierzcie się do Parku Kościuszki w Pruszkowie na „Koncert do północy”.

„Koncert do północy” to już stała pozycja letnich atrakcji Pruszkowa. Wydarzenie od wielu już lat cieszy się popularnością wśród mieszkańców Pruszkowa i okolic. W końcu dobra muzyka w połączeniu z parkowa scenerią chwyci za serce każdego.

W tym roku „Koncert do północy” odbędzie się 23 lipca o godz. 19.30 na pl. Jana Pawła II w Pruszkowie. Kto pojawi się na scenie?

Jako pierwszy zobaczymy i usłyszymy zespół Face2Face Duo. Duet Paweł Janas (akordeon/melodyka) i Bartosz Kołsut (akordeon/bandoneon). Face2Face ma na swoim koncie ponad 60 nagród zdobytych na polskich i zagranicznych festiwalach i konkursach. Artyści grają muzykę, która zaciera granice między gatunkami i stylami. To tzw. muzyka crossoverowa. Co usłyszymy? Choćby utwory Ennio Morricone, AC/DC, czy Hansa Zimmera.

O 21.00 scenę rozjaśni gwiazda – Edyta Geppert – w towarzystwie zespołu Vasie. Tutaj usłyszymy znane przeboje „Nie żałuję”, „Jaka róża, taki cierń”, czy „”Och, życie, kocham cię nad życie”. Klasyki szerokiej publiczności zostaną zaprezentowane w nowych aranżacjach. Artystka wyśpiewa także wiele innych piosenek z własnego repertuaru.

Finałowy występ rozpocznie się o godz. 22.30. Wówczas da się usłyszeć z głośników głos Kuby Badacha. To znany artysta występujący w zespołach Poluzjanci oraz The Globetrotters. Pruszkowska publiczność za jego sprawą przypomni sobie piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.