Jutro „Spacer po Pruszkowie”. Rzecz o „dzikich” zwierzętach.

Pruszków

„Spacery po Pruszkowie” to cotygodniowe spotkania miłośników miasta i tych, którzy chcą się dowiedzieć o nim jeszcze więcej. Najbliższy spacer już jutro!

Spacer rusza 12 lipca (wtorek) o godz. 18.00 spod Urzędu Miasta Pruszkowa przy ul. Kraszewskiego 14/16.

Będzie to spacer przyrodniczy „Dzikie zwierzęta w mieście – czy aby na pewno jeszcze dzikie?”. Trasa poprowadzi przez ul. Berenta, Kościelną, Hubala, Lipową do Parku Potulickich. Następnie przejście przez Skwer im. ZTL „Pruszkowiacy”, ścieżką nad Utratą, Pl. Jana Pawła II, ul. Hubala i koniec przy ul. Kraszewskiego.

Czego dowiecie się z tego spaceru? Poznacie gatunki ptaków i ssaków żyjących w mieście, dowiecie się jakie gatunki rzadkie i chronione żyją w Pruszkowie. Dostaniecie odpowiedź na pytanie czy dokarmiać zwierzęta i jakie są zagrożenia środowiska życia zwierząt w mieście. Na koniec dowiecie się także, czy zwierzęta żyjące w mieście są uciążliwe lub niebezpieczne dla człowieka.

Spacer poprowadzi Artur Sawicki. Na przejście zarezerwujcie sobie około 2 godziny.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Jutro „Spacer po Pruszkowie”. Rzecz o „dzikich” zwierzętach.”

  1. Spacer w weekend pisze:

    Dziwny termin tego spaceru… Może powtórka w któryś weekend?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły