Judy – wyznanie gwiazdy

Spektakl

Przed nami w Mateczniku Mazowsze poruszający spektakl „Judy – wyznanie gwiazdy”. Widzowie znajdą się w garderobie sam na sam ze sławną aktorką, która opowie o życiu, karierze, wzlotach i upadkach, uzależnieniach...

Spektakl ten uwidoczni gwiazdę zachodniego kina od najbardziej intymnej strony. Widzowie zajrzą w jej duszę, wysłuchają tego co ma do powiedzenia o swoim życiu. Przemyślenia te nadeszły akurat przed koncertem w Kopenhadze, w momencie gdy aktorka przygotowuje się już w garderobie. Później okaże się, że to był jej ostatni koncert. Zginie śmiercią tragiczną za kilka miesięcy…

Ale wcześniej dowiecie się, że żyje w świecie, w którym ważne są jedynie pieniądze. O tym, jak bezwzględni są producenci. Kariera, kasa, kariera, kasa i tak w kółko. Gdzie tutaj czas na miłość, dzieci, prawdziwe życie? Bo gwiazda wiedzie podwójne życie. To osobiste i to, w którym trafia na scenę, okładki pism, ekrany telewizorów oraz kin.

Będzie to opowieść szokująca, poruszająca, porywająca, ale również momentami zabawna. W rolę gwiazdy wcieli się jedna z najlepszych polskich aktorek – Hanna Śleszyńska.

Warto podkreślić, że sztuka ta podbiła w 2006 r. Broadway.

Spektakl odbędzie się 30 maja o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej Zespołu „Mazowsze” w Otrębusach przy ul. Świerkowej.

Informacje o spektaklu i biletach znajdziecie wchodząc tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Judy – wyznanie gwiazdy”

  1. silver pisze:

    Aktorka owszem, ale wybitności w jej dokonaniach ciężko szukać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły