„Ja lubię” w Młochowie

Nadarzyn

Trwa VII edycja koncertów „zaPARKuj w Młochowie” która odbywa się pod Honorowym Patronatem Krzysztofa Rymuzy Starosty Pruszkowskiego. Dziś na scenie zobaczymy Olgę Szomańską z koncertem „Ja lubię”.

Olga Szomańska to wokalistka, aktorka. Laureatka m.in. Superjedynki na Festiwalu w Opolu, Grand Prix Festiwalu Jedynki Sopot, Festiwalu Top Trendy za piosenkę Niech mówią, że to nie jest miłość”, programu telewizyjnego „Szansa na sukces”. Występowała w wielu musicalach w Teatrze Muzycznym Roma, Teatrze Rampa | Teatrze Syrena w Warszawie. W 2005 roku współpracowała z Piotrem Rubikiem, który powierzył jej główną żeńską partię solistyczną w oratorium Tu Es Petrus”.

W kwietniu 2014 roku dołączyła do obsady serialu M jak miłość. W 2015 roku wystąpiła w polsko-włoskiej wersji utworu Vivere w duecie z Andrea Bocellim, podczas koncertu inauguracyjnego programu ESK Wrocław 2016″ Obecnie przygotowuje się do roli Katarzyny Aragońskiej w musicalu „Six” premiera we wrześniu 2023 r. w Teatrze Syrena w Warszawie. Laureatka Srebrnej Twarzy VI edycji popularnego programu programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W 2017 otrzymała Teatralną Nagrodę Muzyczną im. Jana Kepury dla najlepszej wokalistki musicalowej. W programie koncertu piosenki z ostatniej
płyty artystki ,,Ja lubię” muzycy.

Cykl „zaPARKuj w Młochowie” wpisał się na stałe do wakacyjnego kalendarza imprez kulturalnych w naszym regionie. Koncerty odbywają się raz w tygodniu w malowniczej scenerii zespołu pałacowo-parkowego w Młochowie. Taras oficyny przy kościele przy ul. Platanowej to doskonałe tło dla muzycznych widowisk.

Start: 13 sierpnia, godz. 16.00
Miejsce: Zespół pałacowo-parkowy w Młochowie
Wstęp wolny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.