Grzegorz Turnau wystąpi w Pruszkowie

Pruszków

Przed nami kolejna odsłona „Lipcowego koncertu do północy”. Tym razem w Pruszkowie wystąpią Jacek Wójcicki, Kamila Malik oraz legendarny Grzegorz Turnau!

„Koncerty do północy” to pruszkowska propozycja dla tych mieszkańców, którzy cenią sobie bardziej kameralny nastrój niż duże i głośne imprezy plenerowe. W minionych latach w ramach tego cyklu w Parku Kościuszki można było usłyszeć m.in. Piotra Polka, Łukasza Zagrobelnego, Ireneusza Dudka (Shakin Dudi) czy Sławka Uniatowskiego.

W tym roku również wystąpią znani artyści: Jacek Wójcicki, Kamila Malik oraz legendarny Grzegorz Turnau!

Koncert rozpocznie się o godz. 19.30. Jako pierwszy na scenie pojawi się Jacek Wójcicki. To wszechstronnie uzdolniony, powszechnie lubiany aktor i piosenkarz. Ma w repertuarze piosenki pisane głównie przez krakowskich poetów i kompozytorów.

Następnie będzie można podziwiać umiejętności Kamili Malik To klasycznie wyszkolona skrzypaczka łamiąca wszelkie standardy. Wykonuje interpretacje skrzypcowe popularnych kompozycji klubowych, muzykę filmową, utwory wykonawców takich jak Amy Winehouse, Tina Turner, Adele, a także muzykę klasyczną w aranżacjach rozrywkowych.

Gwiazdą wieczoru będzie Grzegorz Turnau – kompozytor, piosenkarz i pianista, autor tekstów, aranżer, którego nie trzeba przedstawiać. Na swoim koncie ma aż16 solowych albumów i udział w kilkudziesięciu projektach. Podczas koncertu wybrzmią najbardziej znane utwory artysty jak „Cichosza”, „Bracka” oraz „Między ciszą a ciszą”

Start: 24 lipca, godz. 19.30
Miejsce: Placu Jana Pawła II

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Grzegorz Turnau wystąpi w Pruszkowie”

 1. Grzegorz pisze:

  Sam czy z zięciem?

 2. silver pisze:

  Uczta dla uszu i dla komarów. ?

 3. Szymek pisze:

  Dramat.wolimy Zenka

 4. Nudziarz pisze:

  A po co?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły