Giełda winyli w Nowej Stacji

Pruszków

Cyfrowe brzmienia są pozbawione charakteru. Prawdziwi melomani docenią analogowe brzmienia czarnych krążków. Już 27 listopada giełda winyli w Pruszkowie.

Jakie brzmienia wprawiają Was w dobry nastrój? Solówki Jimmiego Hendrixa? Rockowe hymny Queen? Ponadczasowe piosenki Abby i Boney M? Każdy ma inny gust, ale wszystkie łączy jedno – miłość do analogowych brzmień. Już niebawem będziecie mogli uzupełnić swoją kolekcję płyt winylowych, CD i kaset magnetofonowych.

– Moda na winyle wciąż trwa. Wciąż nowe osoby dają się ponieść cudownej magii czarnej płyty i wszystkiego co z nią związane. Ale to coś więcej niż moda. Dla niektórych przeradza się w pasję, dla innych jest powrotem do przeszłości, dla kolejnych stylem życia i angażującym rytuałem, dla jeszcze innych wspaniałą kroniką najciekawszych czasów w muzyce – podkreślają organizatorzy.

Już w sobotę 27 listopada w godz. 9.00-19.00 w Nowej Stacji w Pruszkowie odbędzie się giełda płytowa. Co na niej znajdziecie? Setki, tysiące klasyków, w których będziecie mogli się (na nowo?) zakochać. Nie zabraknie również muzyki na innych „kultowych” nośnikach – płytach CD i kasetach.

Start: 27 listopada godz. 9.00-19.00
Miejsce: Nowa Stacja, Pruszków

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Giełda winyli w Nowej Stacji”

  1. Lecz się pisze:

    Dla was to specjaliści od głowy się bardziej przydadzą

  2. chłopaczek_wilczka pisze:

    I znowu jakaś kompletnie nie potrzebna nikonu inicjatywa. A kiedy coś dla osób LGBT? Gdzie ośrodki i kluby dla nas? Powiewa faszyzmem z tego miasta. I dlatego sporo osób młodych i mądrych ucieka do Warszawy. Trzeba zmienić władze w tym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły