„Festyn profilaktyczny” z okazji 30-lecia Straży Miejskiej

Pruszków

We wrześniu 1992 roku powołano do działania pruszkowską Straż Miejską. Przy tej okazji, 3 września, odbędzie się „Festyn profilaktyczny”.

Pruszkowskie Targowisko przy ul. Komorowskiej w sobotę zamieni się w plac pełen atrakcji – będzie on gościć „Festyn profilaktyczny” zorganizowany przez pruszkowską Straż Miejską. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Co zaplanowano? Spotkania z przedstawicielami służb: strażnikami, policjantami, strażakami, ratownikami medycznymi, a także inspektorami Sanepidu. Na poszczególnych stoiskach będzie można lepiej poznać ich pracę.

Swój namiot będzie miał również Miejski Zakład Oczyszczania. Poruszone będą tu tematy o ekologii i ochronie środowiska.

Dla najmłodszych przygotowano wiele zabaw i gier. Nie lada gratką będzie prezentacja radiowozów Policji i Straży Miejskiej, a także wozów bojowych i wyposażenia Straży Pożarnej. Tradycyjnie – tam, gdzie na festynie jest Straż Miejska, tam pojawia się mobilne miasteczko ruchu drogowego.

W czasie festynu będzie można wziąć też udział w „Warsztatach gotowości”. To unikalny program edukcyjno-społeczny przygotowany przez ekspertów fundacji Gotowi.pl. Na warsztatach dowiecie się, jak przygotować się na różnego rodzaju sytuacje awaryjne. Dzięki nim będziecie umieli odpowiednio i szybko zareagować w obliczu zagrożenia.

A to wszystko podczas „Festynu profilaktycznego” na pruszkowskim Targowisku Miejskim przy ul. Komorowskiej, 3 września, w godz. 10.00-17.00. Pojawicie się?

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “„Festyn profilaktyczny” z okazji 30-lecia Straży Miejskiej”

  1. Notes pisze:

    Ale to organizują festyn na zakończenie działalności tej frakcji? Super

  2. zawiedziony mieszkaniec :( pisze:

    🙁 kiedyś straż miejska coś robiła, a teraz wozi tyłki za nasze pieniądze i tylko mandat wystawi za złe parkowanie, oczywiście jeśli był telefon i zgłoszenie, bo sami z siebie głusi i ślepi 🙁 banda nierobów 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły