Ferie w kinie? Sprawdzamy co i gdzie grają

Kino

Wyjście do kina to jedna z propozycji na spędzenie rodzinnego popołudnia. Sprawdziliśmy jak w ferie zimowe prezentuje się repertuar kinowy. Ciekawe propozycje filmowe przygotowano zarówno dla małych, jak i dużych widzów.

Kino w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim zaserwuje widzom pięć propozycji. Warto tu podkreślić, że dwie z nich to ogólnopolskie premiery. Co zatem będzie można obejrzeć w grodziskim kinie?

„Zimowe przygody Jill i Joy”
Jill i Joy to dwie dziewięciolatki, które mieszkają w specjalnie zaprojektowanym dla nich magicznym domu. Pewnego grudniowego wieczora przed ich domem zatrzymuje się samochód wielkości pudełka p butach. Podróżuje nim rodzina Maluśkich, która straciła dach nad głową. Jill i Joy oferują lokum Maluśkich. Jak się jednak okazuje nie wszyscy „duzi” ludzie mają wobec nich czyste intencje.

Fernando
Fernando jest młodym byczkiem. Nie ma jednak ognistego temperamentu. Zamiast walczyć, woli leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Kłopot w tym, że wybór pada właśnie na Fernanda, który musi stawić czoła losowi… 

Cudowny chłopak
Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”” Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Wszystko zmienia się za sprawą Summer , która zaprzyjaźnia się z chłopcem.

Gotowi na wszystko. Exterminator
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. 
 

Paddington 2
Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?! 

 

Pełny repertuar i godziny seansów znajdziecie tutaj

 

A jeśli to za mało, to znacznie bogatszą ofertę filomwą mają multipleksy kinowe w centrach handlowych w okolicy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11357

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8933

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8415

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7282

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5746

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16