Dziś pierwszy seans Kina Letniego!

Pruszków

Szykuje się wielka gratka dla miłośników dobrego kina. Już dziś, w sobotę 30 czerwca, wystartuje Pruszkowskie Kino Letnie, a na ekranie zobaczycie wielokrotnie nagrodzony film „La La Land”.

Na wstępie przypominamy, że tegoroczne projekcje odbędą się w Parku Kościuszki. W tej malowniczej scenerii będziecie mogli oglądać filmowe hity na dużym pneumatycznym ekranie – wymiary 14 m x 8 m. W czerwcu i lipcu seanse pod chmurką będą odbywać się o godz. 21.30.

W sobotę startujemy z filmem „La La Land”, który zdobył 43 nagrody i 46 nominacji. Opowiada on o historii Sebastiana (Ryan Gosling), jazzowego pianisty oraz młodej aktorce o imieniu Mia. Mężczyzna zakochuje się w niej i jak się okazuje ze wzajemnością. Miłość daje im siłę. Razem zaczynają wreszcie robić to, co kochają. Ale kiedy ich kariery rozwijają się, brakuje czasu dla ich związku i sił dla siebie nawzajem. Pytanie czy uda się ocalić to uczucie, a przy tym nie zrezygnować z marzeń? Tego dowiecie się podczas seansu Pruszkowskiego Kina Letniego.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Start: 30 czerwca, godz. 21.30.
Miejsce: Park Kościuszki w Pruszkowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.