Dzień kobiet w teatrze, czyli Alibi od zaraz

Teatr

Nie lada gratka czeka na miłośników komedii teatralnych. Już 9 marca w Mateczniku Mazowsze wystąpią aktorzy z Teatru Capitol.

Komedia „Alibi od zaraz” to historia pewnego męża, który został przyłapany na zdradzie potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności. Michel zaprasza do domu piękną i młodą dziewczynę. Powoli wciela on w życie  swoje marzenia o namiętnym romansie. Jednak plany Michela burzy… żona Sophie! Michel nie może sobie pozwolić na rozwód z dobrze sytuowaną małżonką. Potrzebne jest więc dobre alibi. I to od zaraz. Kłopot w tym, że na poczekaniu Michel wymyśla niedorzeczną historię, w którą na dodatek wciąg niedoszłą kochankę… Czy w tę kuriozalną wymówkę uwierzy żona?

Będzie się mogli przekonać o tym już 9 marca o godz. 19.00 w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach. Na scenie zobaczymy aktorów z Teatru Capitol w składzie: Wojciech Wysocki, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Grzelak, Małgorzata Małgorzata Potocka, Marcin Troński, Marcel Borowiec, Barbara Kurzaj. 

Rezerwacje: 572 361 294, 22 208 82 00/01, bilety dostępne również na stronie mazowsze.waw.pl i kupbilecik.pl 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.