Dzień Dziecka w Pruszkowie

Pruszków

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli nadal nie wiecie, gdzie spędzić ten dzień z Waszymi pociechami, możecie udać się na imprezę w pruszkowskim Parku Mazowsze.

1 czerwca czeka na Was wiele atrakcji. Impreza rozpocznie się o godz. 15.00. W programie będą warsztaty kulinarne z Mariuszem Szwedem, podczas których przygotować będzie można owocowe szaszłyki i chrupiąca pizza.

W tym samym czasie odbędzie się Runmageddon Kids – bieg z przeszkodami dla dzieci w wieku 4-13 lat. Zaplanowano 3 grupy wiekowe: 4-6, 7-9 i 10-13 lat. Udział w zawodach jest bezpłatny, zapisy na nie będą prowadzone na miejscu, tuż przed biegiem. O 17.00 odbędzie się konkurs na jak najszybsze pokonanie jednej z przeszkód.

Od 17.00 do 18.00 będzie można wziąć udział w zajęciach z zumby. Ponadto przez cały czas trwania pikniku będzie także okazja do pomalowania buziek.

Zapowiada się zatem cudne popołudnie! Przyjdziecie?

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.