Druhowie z Brwinowa zapraszają na strażacki piknik

Piknik

W najbliższą sobotę (18 maja) w Brwinowie odbędzie się I Gminny Piknik Strażacki. Druhowie z ochotniczych jednostek przygotowali wiele atrakcji.

Jak zapewniają, tego dnia każdy będzie mógł zostać strażakiem. – W programie przewidujemy wiele ciekawych atrakcji i konkursów. Zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli spróbować swoich sił w ratownictwie medycznym pod czujnym okiem ratowników. Poznacie zasady postępowania w przypadku pożarów i wypadków drogowych, odkryjemy przed wami techniki ratownictwa technicznego i gaszenia pożarów także domowymi sposobami – zachęcają organizatorzy.

Każdy będzie mógł zobaczyć strażacki sprzęt codziennego użytku, poznać jego wagę i zastosowanie. – Ubierzemy was jak do prawdziwego pożaru. Nasze wozy również będą dla was dostępne. Idealna okazja na niezapomniane zdjęcia i rodzinne popołudnie. Czekają na was wszystkie jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Brwinów: OSP Brwinów, OSP Biskupice, OSP Żółwin i OSP Moszna – czytamy w zaproszeniu.

Start w sobotę, 18 maja, o godzinie 14.00 na placu przy ulicy Piłsudskiego w Brwinowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11353

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8912

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8403

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5745

Komentarze 23

23 odpowiedzi na “Druhowie z Brwinowa zapraszają na strażacki piknik”

 1. nimfomanka pisze:

  Tomek, borciuchu, chciałabym Cię bliżej poznać, lubię takich nieuporządkowanych mężczyzn jak ty
  Podobno tacy są lepsi w te klocki, no wiesz co mam na myśli 🙂
  Czytałam że , tacy… ą’ – ę’ , jak brwinowianin się wydaje, sa beznadziejni !

 2. Pablo pisze:

  TOMEK
  Przez duże T!!!!!
  Dziękuję za zrozumienie i poparcie .
  Chyba trafiłeś w dziesiątkę z opisem tego gościa .???????

  • Tomek pisze:

   Pablo ja już dłuższy czas tocze z tym kimś kto nazywa siebie brwinowianinem polemikę ale nareszcie nie tylko ja włączyłem się do dyskusji ???

 3. op pisze:

  A ja zakładam, że masz twarz nieskażoną wiedza.

 4. Brwinowianin pisze:

  …ile kosztuje urząd Brwinowa zorganizowanie we wszystkich jednostkach straży pożarnej na terenie gminy takiego „święta strażaków” ?! Zakładam że około 150 tys.zł ???
  A ile kosztuje posprzątanie miasta I GMINY, czego jeszcze Kosiński nie uczynił i jak widzę raczej nie zamierza uczynić ???
  – zakładam że tyle samo…
  Więc brinowianie, co jest waszym zdaniem ważniejsze, czyste zdrowe zycie, czy pokazy sikawek ?

  • Zadowolony pisze:

   Brwinowianin – tak się składa że to nie Gmina Brwinów organizuje piknik, tylko jednostki OSP wspólnie ze swoich środków własnych i nie każda z osobna tylko wszystkie razem. Naucz się czytać, a przede wszystkim zanim wylejesz swoje wypociny to zasięgnij języka u źródła. I odkąd pamiętam, każda jednostka zawsze organizowała Dni Otwarte z własnych środków między innymi ze składek strażaków. A taki wspólny piknik jest pierwszy raz. Mało tego powinieneś im dziękować za to że są i nawet takim jak Ty pomogą,,,i dam sobie rękę uciąć, że jako pierwszy tam zawitasz w sobotę.

  • Brwinowianka pisze:

   Brwinowianin, ja mam dla ciebie propozycję. Skoro tak bardzo nie lubisz strażaków i sikawek, to nie wzywaj ich kiedy będziesz potrzebował ich pomocy. Radź sobie sam !!! I na drugi raz, jak będziesz chciał skrytykować kogokolwiek, to się dobrze nad tym zastanów, ponieważ jeszcze nie wiesz, od kogo będziesz potrzebował pomocy.

   • brwinowianin pisze:

    pomoc sikawek jest uzależniona od zaniedbań kosińskiego, tu się zgodzę paradoksalnie 🙂
    – a dlaczego ???
    Ponieważ nie sprząta ulic , pozapychane są studzienki deszczowe ulic… i FAKTYCZNIE, pierwsza burza i piwniece mieszkańców Brwinowa będą zalane…a kto wtedy przyjedzie z pomocą ???
    SIKAWKI !!!
    Brawo Brwinowianka !!!
    – A to wszystko na skutek zaniedbań kosińskiego z PO-KO-KOD , który już nawet się z tym nie kryje ŻE NIE JEST BEZPARTYJNY.
    Taka ciekawostka, czy jesteście świadomi że Kosiński wasz brwinowski idol nigdy tu nie mieszkał ?
    Więc skąd się tu znalazł i kto go wylansował do takiego stopnia ?
    ZADAJCIE SOBIE BRWINOWIANIE TO PYTANIE KTO TO W OGÓLE JEST !
    – WŁĄCZCIE MYŚLENIE !
    Czy wy strażacy z ochotniczej straży pożarnej w Brwinowie również musieliście podpisać pakiet lojalnościowy z kosińskim???

    • Tomek pisze:

     Brwinowianin napelniaj już wory z piachem bo deszcz pada drugi dzień i zaraz odplyniesz i nawet strażacy Ci nie pomogą. A znając niechęć i złośliwość burmistrza wobec Ciebie to pewnie po nocach specjalnie zapycha studzienki przed twoją chalupą. To spisek PO KO KOD PSL SLD I HGW kogo jeszcze A na pewno wina Tuska ?

     • Ania pisze:

      nie ironizujcie problemu, bo faktycznie jest syf.

     • Tomek pisze:

      Aniu nie chodzi o ironizowanie problemu bo on oczywiście jest, natomiast nie uważam żeby to był powód do krytykowania wszystkiego co dzieje się w mieście. Szanowny Pan Brwinowianin wypowiada się pod każdym artykułem dotyczącym Brwinowa i wszystko sprowadza do piasku na ulicach a ostatnio do polityki ale jak zwykle mija się z prawda. Nawet rodzinny piknik organizowany przez strażaków jest okazja do pisania takich bzdur i oczerniania burmistrza. Najlepiej gdyby w mieście nic się nie działo tak jak było za poprzednika

    • człek pisze:

     @brwinowianin – a Pan to tak na serio?

  • Pójdę na pewno pisze:

   Ciekawe skąd masz takie informację, że Gmina chociażby 1 grosz dała, a co dopiero 150tys? Pytałeś u któregokolwiek ze źródła? To ma być piknik rodzinny dla różnych grup wiekowych organizowany przez jednostki OSP z okazji Dnia Strażaka, który był 4 maja, a nie jakaś mega wielka impreza i pijaństwo do białego rana. A może z jakiegoś powodu nie chcieli Cię przyjąć do żadnej OSP i próbujesz ludzi odwrócić przeciwko nim, albo masz coś na sumieniu i przez nich ponosiłeś karę? A jeśli chodzi o śmieci…no cóż jakbyś Ty i Twoja rodzina, znajomi nawet spalonego papierosa wyrzucali do kosza to śmieci by nie było…zresztą nie zauważyłem żeby Brwinów tonął w brudach. A Pan Kosiński to jeden z najlepszych gospodarzy od lat. A może jesteś z jakiegoś muzeum i próbujesz ludzi zniechęcić.

  • Zadowolony pisze:

   Boli mają większe i sprawniejsze sikawki 😀

  • Pablo pisze:

   Ten pseudo „Brwinowianin”zapomniał gdzie to bocian wyrzucił.Jak mieszkał na swojej wsi to takiego święta nie widział,a jak zamieszkał w Brwinowie gdzie strażacy wspólnie własnymi skromnymi środkami robią coś bezinteresownie dla dzieci!!!! Ty chłopie ogarnij się, bo jest przysłowie:
   Chłop że wsi wyjdzie,ale wieś z chłopa nigdy „????

  • Tomek pisze:

   Kochani nie denerwujcie się na Brwinowianina to chory człowiek który potrzebuje jak najszybciej pomocy, żyje w swoim świecie w którym zauważa tylko piasek na ulicach ( pewnie dlatego że często leży gdzieś przy krawężniku) i nie wie ze dzielni strazacy narazaja swoje zycie pomagajac wszystkim bez wzgledu na poglady a takie pikniki sa potrzebne zeby uczyc dzieci i nie tylko. Komentuje każdy artykuł o Brwinowie ale jak zwykle nie na temat. Zawsze znajdzie pretekst żeby pisać bzdury o burmistrzu i brudnych ulicach ale ciągle mija się z prawdą. To człowiek zaslepiony swoją miłością do jaśnie panującego Jarosława i każdy kto myśli inaczej jest jego wrogiem. Także miejcie wyrozumiałość dla tego biedaka, moje wyrazy współczucia…

  • kenda pisze:

   _BRWINOWAININ, zdecydowanie czyste zdrowe życie jest ważniejsze !

  • Kek pisze:

   Szanowny panie
   Koszt organizacji tego wydarzenia mieści się w takiej kwocie, której pan i pana rodzina nigdy nie zobaczy na oczy – w biedronce na kasie aż tyle nie płacą. Nie dla psa, dla pana to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16