Druga edycja „wymiany ciepła” już w ten weekend

Pruszków

Już w ten weekend 2 i 3 lutego będziecie mogli ponownie „wymienić się ciepłem”. Jeśli w szafie zalegają Wam kurtki i swetry, w których już nie chcecie chodzić to koniecznie w weekend odwiedźcie punkt przy Kraszewskiego 18.

Pruszkowskie Stowarzyszenie Jaspis zaprasza na druga już odsłonę „wymiany ciepła”. Pierwsza edycja akcji przeprowadzona jeszcze w styczniu zaskoczyła samych organizatorów. Przynieśliście masę ciepłych ubrań. Mimo dużej popularności pojawiły się głosy, że nie każdy o akzji wiedział. I stąd druga edycja! – W związku z licznymi prośbami mieszkańców postanowiliśmy przeprowadzić drugi weekend „Wymiany ciepła”. Wiele osób mówiło o tym że sąsiadka czy sąsiad by przyszedł ale nic nie wiedział. Zostało wiele ubrań bo dużo osób przyniosło pod koniec niedzieli całe worki. Dlatego działamy jeszcze dwa dni 2 i 3 lutego – zachęcają członkowie stowarzyszenia Jaspis.

Na czym polega „wymiana ciepła”? Chodzi o to, by nie wyrzucać starych swetrów czy kurtek, w których nie chcemy już chodzić. Ubrania w dobrym stanie mogą posłużyć innym. Przynosząc coś na „wymianę” sami możemy zabrać odzież, która może się nam przydać. Jeśli nie mamy nic na wymianę, nie szkodzi. Można zwyczajnie przyjść i zabrać coś z wieszaka.

Wieszaki na ubrania pojawią się przy ul. Kraszewskiego 18. Ubrania będzie można przekazywać 2 i 3 lutego w godzinach 9.00 – 17.00 Przynoszone ubrania muszą być czyste.

My zachęcamy do przekazywania informacji o wymianie dalej. Niech trafi ona do osób, które mogą być w potrzebie, a niekoniecznie mają dostęp do elektronicznych środków komunikacji.

Ubrania, które w niedzielę po zakończeniu akcji zostaną na wieszakach zostaną przekazane wybranej przez stowarzyszenie noclegowni.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Druga edycja „wymiany ciepła” już w ten weekend”

  1. Antenka pisze:

    Sugestia do organizatorów – może wcześniej jakieś plakaty ? Dużo zaintetesowamych dowiaduje się już po fakcie, a szkoda.

  2. Szymek pisze:

    Świetna sprawa. Wywale połowę szafy żonki. Może się w końcu opamieta……

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe