Dni Pruszkowa wystartowały

Impreza

Dni Pruszkowa ruszyły. W Parku Kościuszki jak zwykle na mieszkańców czeka wiele wspaniałych atrakcji! Sprawdźcie harmonogram imprezy.

W tym roku Dni Pruszkowa przygotowano w formie dwudniowego festynu. W sobotę 26 maja impreza wystartowała o godz. 12.00. Miejsce? Jak zwykle w Parku Kościuszki. Tę część festynu zadedykowano najmłodszym mieszkańcom miasta. Na dzieci będą czekać atrakcje w postaci licznych gier i konkursów oraz rozmaitych animacji. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych czy zabawach tanecznych. Każdy maluch znajdzie tu coś dla siebie. 

O godz. 16.00 rozpoczną się koncerty. Jako pierwszy na scenie pojawi się zespół Boys. Godzinę później rozpocznie się Gala Discopolowanie. O godz. 19.00 na scenie pojawi się zespół New York. Gwiazdą pierwszego dnia będzie zespół Piersi. 

Niedzielna odsłona Dni Pruszkowa rozpocznie się od zmagań sportowych a dokładniej od piątej już edycji Pruszkowskiego Biegu Wolności. Biegacze o godz. 10.00 wystartują ze stadionu Znicz i przebiegną dystans 10 km ulicami miasta. Po sportowych zmaganiach impreza ponownie przeniesie się do Parku Kościuszki. Tam od godz. 12.00 na wszystkie dzieci czekać będą liczne atrakcje. O godz. 15.00 na terenie Pływalni Kapry rozegrane zostaną zawody w ramach Pruszkowskiej Ligi Pływackiej. 

Natomiast od godz. 16.00 rozpocznie się część koncertowa. Drugi dzień imprezy upłynie przy ostrzejszych dźwiękach. Jako pierwsi na scenie pojawią się artyści z zespołu Avocado. O godz. 17.30 na scenie pojawi się Nocny Kochanek. Następnie zobaczymy zespół Cree. Gwiazdą wieczoru  będzie Agnieszka Chylińska. Jej koncert rozpocznie się o godz. 20.30.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe