Beata i Bajm w niedzielę w Michałowicach

Impreza

Już jutro na festynie z okazji Dni Michałowic wystąpi legenda polskiej muzyki rozrywkowej – Beata Kozidrak i Bajm! Nie zabraknie też innych atrakcji.

W tym roku Bajm obchodzi 40-lecie działalności artystycznej i rusza w ogólnopolską trasę koncertową, aby przypomnieć swoje największe hity. Nie zabraknie ich także w Michałowicach, gdzie zespół wystąpi już w najbliższą niedzielę podczas festynu z okazji Dni Michałowic. Z pewnością będzie można usłyszeć wielkie przeboje Bajmu, znane nawet tym, którzy na co dzień nie są wielkimi fanami grupy.

Koncert będzie zwieńczeniem całodniowej imprezy. Co więc jeszcze znalazło się w programie? Festyn rozpocznie się o godz. 13.00 od warsztatów dla rodzin, animacji, możliwości poskakania na trampolinach i dmuchanych zjeżdżalniach. Do tego miasteczko ruchu dorgowego, fotobudka, pokazy wokalne i taneczne, bumperball, akcja „Uszyj jasia” (pisaliśmy o niej także tu) i wiele innych.

Muzyczna część imprezy od godz. 18.00. Na scenie pojawi się An Dreo e Karina w repertuarze Al Bano i Rominy Power. A o godz. 20.30 główna gwiazda wieczoru, czyli Beata i Bajm.

Niedziela, 17 czerwca, plac przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki w Michałowicach.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.