„Bałkańskie rytmy” w Młochowie

Nadarzyn

Trwa VII edycja koncertów „zaPARKuj w Młochowie” która odbywa się pod Honorowym Patronatem Krzysztofa Rymuzy Starosty Pruszkowskiego. W najbliższą niedzielę na scenie zobaczymy zespół Sharena balkan folk group.

Zespół Sharena na scenie muzycznej jest obecny od 2004 roku. Artyście przybliżają publiczności tradycyjne melodie Serbii, Macedonii, Bułgarii, Bośni i Albanii. Nie brakuje tu również elementów muzyki cygańskiej czy żydowskiej. Muzyka jest pełna energii i pozytywnych wibracji. Niekiedy przełamana jest nostalgiczna nutą zadumy nad mrokiem bałkańskich dziejów.

– Siłę tej muzyki widać w żywych reakcjach naszej publiczności, w jej chórze-wtórze, kiedy gramy znane wszystkim utwory, w żywiołowych tańcach pod sceną, które często łączymy w tradycyjne „korowody”,w prośbach o bis, o następny bis, i o następny… Często naprawdę szkoda nam schodzić ze sceny – podkreślają muzycy.

Cykl „zaPARKuj w Młochowie” wpisał się na stałe do wakacyjnego kalendarza imprez kulturalnych w naszym regionie. Koncerty odbywają się raz w tygodniu w malowniczej scenerii zespołu pałacowo-parkowego w Młochowie. Taras oficyny przy kościele przy ul. Platanowej to doskonałe tło dla muzycznych widowisk.
W najbliższą niedzielę na scenie zobaczymy

Start: 6 sierpnia, godz. 16.00
Miejsce: Zespół pałacowo-parkowy w Młochowie
Wstęp wolny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.