Andrzej Poniedzielski w Pruszkowie na Dzień Kobiet

Kabaret

Znany satyryk, Andrzej Poniedzielski, odwiedzi Pruszków z okazji Dnia Kobiet. Jego program będzie poświęcony oczywiście paniom!

Artysta zaprezentuje program „Bo kobieta…”, a w nim inteligentny humor, satyra, nowe piosenki, charakterystyczny i przezabawny dowcip. Głównymi tematami wieczoru będą rzecz jasna kobiety, ale także mężczyźni oraz relacje między nimi, w tym ta która opiera się na szczęściu.

Andrzej Poniedzielski to poeta, pieśniarz, konferansjer, autor tekstów piosenek m.in. dla Grzegorza Turnaua, Stanisława Sojki, Anny Marii Jopek, Edyty Geppert; satyryk, humorysta, aktor Teatru Ateneum w Warszawie. Osoba związana z kabaretem. Mistrz Mowy Polskiej, Ambasador Polszczyzny 2016.

Program „Bo kobieta” będzie można obejrzeć 7 marca o godz 17.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Bilety dostępne w kasie przy ul. Bohaterów Warszawy 4 (tel. 22 759 52 48, bilety grupowe i informacja tel: 515 400 723) oraz przez internet w serwisie kupbilecik.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.