Rozdajemy bilety na występ Neo-Nówki! [WYNIKI]

Kabaret

Znany i lubiany kabaret Neo-Nówka zawita do Grodziska Mazowieckiego ze swoim najnowszym programem „Żywot Mariana”. Wspólnie z artystami przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są bilety!

Miłośnikom polskiej sceny kabaretowej Neo-Nówki przedstawiać nie trzeba. To formacja, która na swoim koncie ma kultowe już skecze i niezliczone występy w całym kraju. Do Grodziska przyjedzie z najmłodszym „dzieckiem”. „Żywot Mariana” to kontynuacja podróży w głąb duszy mieszkańca kraju nad Wisłą. – To kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie – zaznaczają twórcy.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. W programie nie zabraknie autorskich piosenek i oprawy muzycznej zespołu „Żarówki”.

Występ będzie można zobaczyć w Grodzisku Mazowieckim już 14 grudnia. Neo-Nówka wystąpi dwukrotnie: o godz. 16.00 i 19.30. Bilety na występ dostępne są tu i tu.

KONKURS!

Czytelnicy WPR24.pl mogą wygrać wejściówki na występ Neo-Nówki w naszym konkursie! Dwa podwójne zaproszenia trafią do dwóch osób, które jako pierwsze w środę, 4 grudnia, o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule prosimy wpisać „Neo-Nówka”, w treści podać imię, nazwisko i numer kontaktowy.

WYNIKI!

Podwójne zaproszenia wygrywają Ewa i Sylwia. Ze zwyciężczyniami skontaktowaliśmy się mailowo.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.