Neo-Nówka ponownie w Pruszkowie. Rozdajemy bilety! [KONKURS – WYNIKI]

Kabaret

Znany i lubiany kabaret w październiku znów zawita do Pruszkowa. Tym razem z przezabawnym programem „Żywot Mariana”. Czytelnicy WPR24.pl mogą zdobyć bilety na ten występ!

Neo-Nówka to jedna z najbardziej znanych formacji kabaretowych, a „Żywot Mariana” – to jej najnowsze dzieło. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres.

– Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie. Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu – zachęcają organizatorzy.

Pruszkowski występ Neo-Nówki odbędzie się 26 października w Hali Znicz. Początek o godz. 20.00. Bilety do nabycia tu.

KONKURS!
Dla naszych czytelników mamy konkurs, w którym co tydzień rozdawać będziemy podwójne zaproszenie na spektakl. Pierwsza szansa aby zdobyć bilety dla dwóch osób już teraz. Trafią one do tej osoby, która jako pierwsza w piątek, 13 września, o godz. 12.00 przyśle maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule prosimy wpisać „Neo-Nówka”, w treści podać imię i nazwisko.

WYNIKI KONKURSU!
Informujemy, że konkurs wygrała Sara Tomczyk. Serdecznie gratulujemy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.