Ale jazz!

Pruszków

Łukasz Ojdana – każdy meloman wie, o kogo chodzi. Jeden z najwybitniejszych polskich muzyków jazzowych zawita do Strefy Relaksu w Nowej Stacji, by zagrać dla Was wyjątkowy koncert.

Absolwent i wykładowca Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest także członkiem najważniejszej polskiej formacji jazzowej RGG. Może poszczycić się także współpracą z legendarnym Tomaszem Stańko. Obecnie współtworzy kwintet Zbigniewa Namysłowskiego.

Pianista zagra już 15 października o 18.30. Podczas nietuzinkowego koncertu usłyszymy utwory z albumu „Kurpian Songs & Meditations” – pierwszej, w pełni autorskiej płyty. Jak sam muzyk wyjaśnia – Zastanawiając się nad swoją muzyczną tożsamością doszedłem do wniosku, że najbardziej inspirującą i naturalną dla mnie materią są treści wywodzące się z dziedzictwa kulturowego mojego kraju.

Posłuchajcie próbki tego, co czeka Was w najbliższy piątek:

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.