Krew potrzebna od zaraz!

Pruszków

Pomaganie ma się we krwi – a tego niezwykłego leku jest... jak na lekarstwo. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Teraz można pomóc podwójnie!

Krew to uniwersalne lekarstwo. Lekarstwo, którego wciąż brakuje. W wakacje, kiedy jest dużo wypadków (nie tylko drogowych), ale też oddawane jest mniej krwi, jest „towarem deficytowym”. Dlatego organizowane są takie akcje, jak ta – „Wakacyjny prezent od serca”.

Ten wyjątkowy prezent podczas zbiórki można przekazać konkretnej osobie, która właśnie teraz najbardziej potrzebuje krwi. To Michał Jaszczuk z Pruszkowa, który obecnie przebywa w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie.

Do zbiórki zapraszają: Klub Honorowych Dawców Krwi „Serce Pruszkowa” i firma Techniprot. Specjalny Krwiobus będzie czekał na Was we wtorek, 26.07 w godz. 9.00-13.00 na parkingu Techniprot przy ul. Komorowskiej 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Krew potrzebna od zaraz!”

  1. antyszczep pisze:

    oddam krew w zamian za wpis do ikp że jestem zaszpilkowany na zwida , mam A rh- . ktoś chętny?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły