Wiadomości

Pruszków: Kolizja na Promyka

Pruszków: Kolizja na Promyka

Autor artykułu: wpr24 | 11 lutego 2011 14:05 |

0
Pruszków: Kolizja na Promyka Region

Na skrzyżowaniu ul. Promyka i Robotniczej w Pruszkowie doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych.

Tuż przed godziną 6.00 dyżurny pruszkowskiej policji otrzymał zgłoszenie o kolizji. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Promyka i Robotniczej. W kolizji uczestniczyły dwa samochody osobowe BMW oraz Seat Ibiza. Nikt nie został poszkodowany.

– Przyczyną kolizji było nieustąpienie pierwszeństwa przez jednego z kierowców – poinformowała podkom. Dorota Nowak, rzecznik prasowy KPP Pruszków. – Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 400 zł oraz otrzymał punkty karne – dodała.


fot. czytelnik leo48

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama