Kolejna OSP z dofinansowaniem z Mazowsza

Piastów

Po Nadarzynie kolejne dofinansowanie popłynie do Piastowa. Dotacja pochodzi z budżetu województwa mazowieckiego.

Kontynuacja dofinansowań w ramach zadania „OSP-2023” ma na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gmin na terenie województwa mazowieckiego. Kolejnym miastem, które skorzystało z dotacji jest Piastów.

Miasto Piastów złożyło wniosek o dofinansowanie, który został pozytywnie rozpatrzony przez komisję. Druhowie z OSP otrzymali prawie 11 tys. zł. Pieniądze te wspomogą strażaków w zakupie szafy suszarniczej. Dzięki niej ubrania strażaków będą szybciej gotowe do użytku. To sprawi że druhowie będą szybciej w gotowości do pomocy.

W czwartek 21 września symboliczny czek odebrali Burmistrz Miasta Piastowa Grzegorz Szuplewski wraz ze Skarbnikiem Miasta Grażyną Wójcik oraz Kamilem Rosa Zastępcą Naczelnika OSP w Piastowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kolejna OSP z dofinansowaniem z Mazowsza”

  1. Gosc pisze:

    Wydaje mi sie ,ze to dofinansowanie jest wyjatkowo skromne. Nasze jednostka cieszy sie ogromnym szacunkiem ,zaufaniem mieszkancow .Natomiast ta kwota swiadczy ,ze u Wladz miasta Warszawy ,Wojewodztwa zrozumienie potrzeb jest nieadekwatne. Finansuja bzdurne akcje,bzdurne projekty,dokladaja kase niepotrzebnym,a nawet szkodliwym inicjatywom, a w tym wypadku tak skromnie docenili Nasza Straz.

  2. Walery pisze:

    Dawać im kasę, a oni w litry to zamienią. Ach wy Polacy.. Polacy…

  3. brwinowianin pisze:

    Spieszmy się kochać inwestycje infrastrukturalne i tego typu dofinansowania bo tak szybko odejdą jeśli powrócą złodzieje i komuniści z KO(PO) i uzyskają większość parlamentarną z PSL np.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły