Liczba więźniów zaczyna się zgadzać

Pruszków

Kolejni poszukiwani przez wymiar sprawiedliwości trafili do zakładu karnego. To za sprawą pruszkowskich funkcjonariuszy z Wydziału Sztab.

Policjanci z Wydziału Sztab zajmują się właśnie realizacją nakazów doprowadzenia skazanych do zakładów karnych. Nie inaczej było w tych przypadkach.

Pierwszym zatrzymanym był 51-latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie. Do jego zatrzymania doszło w Piastowie. Poszukiwany widząc umundurowanych funkcjonariuszy próbował uciekać, ale szybka reakcja policjantów uniemożliwiła mu ucieczkę – relacjonuje okoliczności zatrzymania kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej komendy.

Mężczyzna ma do odbycia karę 82 dni pozbawienia wolności za niewywiązanie się z obowiązku alimentacyjnego. Dzięki działaniom policjantów, trafił już do zakładu karnego.

Drugi zatrzymany to 21-latek, którego funkcjonariusze ujęli w Pruszkowie. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie.

21-latek został skazany 6 miesięcy więzienia za przestępstwa narkotykowe. Po uzupełnieniu dokumentacji w komendzie, został przewieziony do zakładu karnego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Liczba więźniów zaczyna się zgadzać”

  1. Prawo i sprawiedliwość pisze:

    Od nas z PiSu to wszyscy będą zasiedlać te przybytki.

  2. Anonim pisze:

    W PO by się jeszcze wielu znalazło.

  3. robot pisze:

    Jeszcze jeden który powinien siedzieć pojawi się dzisiaj pod wieczór w Pruszkowie. Ale policja już chyba wie bo jej pełno tam gdzie trzeba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły