Grozi jej do 5 lat za kradzież perfum

Pruszków

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali kobietę, która była podejrzana o kradzież perfum. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Pruszkowscy funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję do jednej z drogerii na terenie miasta. Gdy patrol przybył na miejsce, zastał tam ochroniarza z ujętą 26-letnią kobietą, podejrzewaną o kradzież perfum. Pracownik ochrony zauważył jak chowała ona kilka flakonów perfum. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do komendy.

– Jak ustalili mundurowi, kobieta kilka razy w lutym, „odwiedziła” sklep, w którym dokonywała kradzieży perfum na łączną kwotę ponad 2700 złotych, co zarejestrowały kamery monitoringu – informuje kom. Karolina Kańka z KPP w Pruszkowie.

26-latka usłyszała trzy zarzuty – dwa kradzieży i jeden usiłowania kradzieży. Przyznała się do winy i poddała dobrowolnie karze. Za te przestępstwa grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Grozi jej do 5 lat za kradzież perfum”

  1. Art pisze:

    Jak się poddała dobrowolnie karze to już jej żadne 5 lat nie grozi 😛

  2. Neo pisze:

    Kradzieże publicznych pieniędzy „na fundacje” nadal bezkarne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły