Ekspresowa budowa ronda [FOTO]

Budowa ronda w zbiegu ul. Błońskiej i ul. Warszawskiej w Nadarzynie postępuje w ekspresowym tempie. Prace ziemne związane z przebudową sieci dobiegają końca.

Mieszkańcy i kierowcy z niecierpliwością czekają na zakończenie budowy nowego ronda w centrum Nadarzyna. I choć roboty ruszyły w połowie października, to wywołane przez nie utrudnienia mocno dają się we znaki. Termin zakończenia prac to 6 grudnia i wszystko wskazuje na to, że drogowcom uda się go dotrzymać.

Krótka relację z postępów budowy na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński. – Gazownia nie tylko przebudowała np. sieć gazową, ale wręcz korzystając z okazji w niezwykle szybkim tempie wymieniła na odcinku 170 metrów starą i wadliwą sieć na zupełnie nową. W sobotę ruszą prace z przebudową sieci światłowodowej i nastąpi w Nadarzynie przerwa w dostarczeniu tej usługi. Firma wykonawcza wykonała już geometrię nowego skrzyżowania układając krawężniki. Co doskonale widać na zdjęciach. Inwestor czyli MZDW-u przyjęło też naszą poprawkę w kwestii nawierzchni ścieżki rowerowej z kostki na nakładkę bitumiczną na projektowanym odcinku – wylicza wójt.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Ekspresowa budowa ronda [FOTO]”

 1. Ewa pisze:

  Ekspres się zepsuł i zostanie naprawiony po zimie.

 2. Maniek pisze:

  Młodzi nie dajmy się zrobić Zwolińskiemu w bambuko.. Przed wyborami robi rondo, a przez całą kadencje nic!! Zmieńmy to, wszyscy na wybory… Nie chcemy układów PSLu i PO… nie dla leśnych dziadków i ich układów.. Patrzmy na Pruszków, tam jest nowoczesność i wszystko się da… zróbmy zmianę!!

  • Władyslaw pisze:

   Masz rację,wiem co się działo jak przyszedł z Pis komisarz,po śmierci wujta,po prostu bali się. I to trzeba zmienić

 3. 🐷 pisze:

  Dlaczego w Nadarzynie można ekspresowo zbudować rondo a w Pruszkowie nie można?

 4. Nico pisze:

  Ludzie nie dajcie się zwieść. Ten człowiek nic nie robił przez 4 lata, tylko szczół na prawicę.. młodzi głosujcie na młodych a nie na starych i ich układy.. czas na zmiany w Nadarzynie!

  • Mossad pisze:

   Przestań wierzyć w niemożliwe.. Młodzi , kiedyś też będą starzy, a do tego czasu również wejdą w układy. Gdy praca nie polega na czynie i wysiłku tylko stanowisku to układy i krycie się nawzajem są niezbędne by przetrwać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły