Dzień Ziemi w IKEA Janki

Region

Rok 2010 jest jubileuszowych Dniem Ziemi i mimo że nasza planeta mamiliardy lat to święto obchodzone jest po raz 40 (w Polsce 20). W tym dniu wartości proekologiczne udziela się każdemu. IKEA z tej okazji pragnie zwrócić uwagę przybyłych tego dnia gości na problemy zagrażające środowisku.

Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę, jak ważna jest segregacja odpadów czy utylizowanie starych sprzętów AGD i RTV.  W dziale kuchennym otrzymają Państwo szereg porad, instrukcji  dotyczących segregacji odpadów. Zostanie przeprowadzona również zbiórka odpadów elektrycznych, a na każdego, kto przyniesie zużyty sprzęt będzie czekać niespodzianka!

Dla najmłodszych, którym jeszcze nie w głowie zakupy, zostały przygotowane gry i zabawy o tematyce ekologicznej w Pokoju Zabaw.

IKEA nie zapomniała  również o członkach IKEA FAMILY. Specjalnie dla nich przygotowała liczne promocje dotyczące między innymi  lampek na baterie słoneczne SUNNAN czy toreb wielokrotnego użytku. Dla głodnych klubowiczów  organiczne naleśniki z musem truskawkowym!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.