Debata o bezpieczeństwie w Piastowie

Piastów

Już niebawem odbędzie się kolejna debata z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Do udziału w niej są zaproszeni wszyscy mieszkańcy Piastowa.

Debata o bezpieczeństwie jest zaplanowana na 23 czerwca, w godz. 18.00-20.00 w sali budynku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy al. Tysiąclecia 1 w Piastowie. Będzie to podsumowanie ubiegłorocznego spotkania.

Jej celem jest zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w odniesieniu do kwestii bezpieczeństwa. Spotkanie to pozwoli również na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach i opracowanie metod ich eliminowania.

– Zapraszamy mieszkańców Piastowa do aktywnego udziału w debacie społecznej poświęconej poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy – zachęca asp. sztab. Monika Orlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie i dodaje – Tematem spotkania będzie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym, zagrożenie przestępczością z uwzględnieniem kategorii przestępstw najbardziej uciążliwych społecznie, bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, a także problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz priorytetowe działania dzielnicowych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Debata o bezpieczeństwie w Piastowie”

 1. dlaczego? pisze:

  Czy policja nie widzi Ukraińców pijących alkohol w parkach, na skwerach, na chodnikach, czy może ma zakaz interwencji?

  • chwała kokainu pisze:

   może by i chciała ale dostała zakaz interwencji , tak samo jest szlaban na podawanie narodowości przestępców w mediach . po co mają policjanci się szarpać przecież wiedzą że ukry mają lewe dowody i pesele . coś jak za czasów tzw. mafii pruszkowskiej – policja się stara a sądy i prokuratura wypuszcza z byle powodu

 2. Czeri pisze:

  Idealny tematem będzie jak zabezpieczyć bezpieczeństwo na terenie całego kraju czyli w razie trwałego kryzysu ponieważ służby nie są wstanie pomóc każdemu skoro jest mało ludzi o bezpieczeństwie każdego obywatela jest jak się zabezpieczyć na tą ewentualność bądź jeśli są braki Państwo powinno przeszkolić społeczeństwo a to, że Policja jest odziałem szerszym powinna też brać pod uwagę detektywów w razie poszukiwań zaginionych ludzi.
  To jakby też formacja ale niższa natomiast ma też umiejętności o bezpieczeństwie np jak znaleźć emeryta chorującego na pamięć wtedy rodzina kupuję dla niego sprzęt żeby go odnaleźć. ( Chodzi mi o to, że detektyw też posiada wiedzę)

 3. Antypolityk pisze:

  Okolice Matejki jakąś menda truje i morduje koty może ktoś spruboje tą amebę namierzyć

  • Janus pisze:

   Kocia skórka tania nie jest. Musi być dobrze wyprawiona.

  • kotytosmrod pisze:

   I bardzo dobrze robi

   • Matkikretynoetosmrud pisze:

    Też tak uważam, tak samo jak ten obszczymur co nasrał Ci na matkę, a ją to tak podniecało, że poszła do kochanka i poczęła Ciebie. On dodał gowno do gówna więc nikt nie poczuł dodatkowego smrodu kiedyś, a teraz czuć smród ciebie w komentarzach.

   • ola pisze:

    jesteś idiotą

 4. wojciech pisze:

  kiedy władze zadbają o jakiś monitoring i rozwój na rynku przy PKP? tam są ciągle jakieś żule

 5. Broda pisze:

  Czy w debacie bedzie mial swojego reprezentanta Gang Mutantów?

  • hmm,.. pisze:

   Nie będzie reprezentowany, gang został rozwiązany, wszystkie dokumenty zostały przesłane do odpowiednich służb i urzędów.

 6. Neon pisze:

  Potrafią tylko debatować o bezpieczeństwie , bo niechroniona nic aby było bezpiecznie. Zgłoszenia lekceważą lub utrudniają aby tylko wykazywać jak są zarobieni

  • miś piastowski pisze:

   to poczekaj aż przyjmą zgłoszenie a potem pytaj bardzo często w komendzie wojewódzkiej lub głównej o postępy w śledztwie . nie zapomnij podać namiary na oficera prowadzącego sprawę . zawsze działa !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły