Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest poszukiwany przez policję. [FOTO]

Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego mężczyzny. Jeśli go widzieliście, zgłoście to.

Mężczyzna ze zdjęcia może mieć związek ze zdarzeniem włamania na rachunek bankowy. Poszukiwania prowadzi Komisariatu I Policji w Gliwicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gliwice-Zachód.

– W dniu 14 stycznia 2023 r. ok. godz. 14.00 kamery monitoringu zarejestrowały w Pruszkowie przy Al. Wojska Polskiego 12 wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem -informuje asp. sztab. Monika Orlik z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jeśli rozpoznajecie wskazanego mężczyznę lub posiadacie informację na temat tego zdarzenia, zgłoście się do Prokuratury Rejonowej Gliwice-Zachód, ul. Dubois 16, Gliwice tel. 32 78 09 100 lub pisząc maila na adres: oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? Jest poszukiwany przez policję. [FOTO]”

 1. coJest pisze:

  Ukrainiec

 2. Mirosław pisze:

  To Dawid Janczyk znany piłkarz 😀

 3. Czeri pisze:

  Cóż systemy bankowe mają do siebie że są słabsze.
  To że w momencie skupienia karty płatniczej oczywiście związane z bankiem powinna być aplikacja od momencie zgubienia blokada.
  To, że jest podział na gotówkę czy kartę to obie muszą być zabezpieczone.
  Jest wiek 2023 a rozwój powinniśmy mieć w małym palcu nawet gdy mieliśmy trudną sytuację w Polsce.

  • zed pisze:

   człowieku pisz po polsku, nie da się czytać tego bełkotu

  • Anonim pisze:

   Jakbyś napisał po Polsku to może ktoś by coś z tego zrozumiał. Systemy bankowe są słabsze niż co? Jakby gość zgubił portfel z gotówką to straciłby wszystkie pieniądze bezpowrotnie i nawet tego zdjęcia by nie było.
   Z racji że zgubił kartę to bank zaraz mu zwróci środki pobrane na skutek nieautoryzowanej transakcji, a policja ma kogo szukać. I co najważniejsze będą to drobne środki, a nie wszystko co miał..

  • Robert pisze:

   co za bełkot, wytrzeźwiej i napisz jeszcze raz.

  • turirek pisze:

   Że co ? O co ci chodzi ? Ty Polak ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły