Czy przebudują ul. Pasażerską?

Pruszków

Przetarg na przebudowę ul. Pasażerskiej w Pruszkowie jeszcze nie jest rozstrzygnięty. Wiele wskazuje jednak na to, że potrzebne będzie jeszcze jedno postępowanie.

Ul. Pasażerska w Pruszkowie to mała, ślepa uliczka odchodząca od ul. Ewy, w pobliżu stacji WKD Pruszków. W listopadzie Urząd Miasta ogłosił przetarg na jej przebudowę.

170-metrowa ulica, wraz z chodnikami, po przebudowie zyska nową nawierzchnię z kostki betonowej. Ponadto pojawi się nowe oświetlenie uliczne, odwodnienie, wjazdy i zjazdy, a także oznakowanie poziome i pionowe. Na wykonanie tego zadania założono pół roku od dnia podpisania umowy.

Urząd zamierzał wydać na tę inwestycję 500 tys. zł. Do realizacji zgłosiło się pięciu chętnych, jednak ich oferty znacznie przewyższają oczekiwania magistratu. Najniższa oferta opiewała na 965 tys. zł, a najwyższa na prawie 1,3 mln zł.

Przetarg jeszcze nie został rozstrzygnięty, jednak zaproponowane ceny wskazują na to, że zostanie unieważniony. Wynik postępowania przekażemy Wam, jak tylko zostanie opublikowany przez Urząd Miasta.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.