Co nas czeka w przyszłym roku?

Pruszków

Inflacja, wojna na Ukrainie, pandemia – za nami kolejny ciężki rok. Jak z tymi problemami radzą sobie gminy i powiaty? Tylko w tym roku samorząd województwa mazowieckiego przeznaczył pół miliarda złotych na pomoc lokalnym samorządom w ich inwestycjach. W subregionie warszawskim zachodnim wsparcie otrzymało aż 356 przedsięwzięć. Jak będzie wyglądał przyszły rok? O planach na 2023 r. rozmawiamy marszałkiem Adamem Struzikiem.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Co nas czeka w przyszłym roku?”

 1. loba pisze:

  już 20 lat temu się śmiano, że człowiek ten jest nieusuwalny,

 2. Mark pisze:

  Marszałek darczyńca, dostał tą kasę od Tuska zarobił ja w UE od szkopów!

 3. Zapora pisze:

  Ty buchaju Tuska- bezpłatny!

 4. Anonim pisze:

  I takie to PiS złe??

 5. robot pisze:

  Ani Struzik nie daje ani PiS nie daje. Oni rozdzielają nasze Polaków pieniądze. Wolę już gdy robi to Struzik bo *** marnotrawi, wyrzuca w błoto, daje swoim i na walkę z opozycją. De facto kradną.

 6. ONA pisze:

  Ludzie, nie ulegajcie temu ! Struzik ma swoje „wystąpienia” na każdym lokalnym portalu internetowym. Kilka dni temu to samo było publikowane na stronie – e’Sochaczew .
  Przede wszystkim nie jest to pomoc „województwa” o te dostaje pieniądze od rządu!
  Jest to jawne fałszownie i przypisywanie sobie sukcesów, które nie pochodzą od Marszałka(PSL_ tylko z programów rządowych PiS.

  • rycho pisze:

   To prawda, ale poprawię: „pochodzą (…) z programów rządowych rządu kierowanego przez PiS…)”, albowiem nie partia PiS jest właścicielem środków finansowych pochodzących z podatków całego Narodu.

  • robot pisze:

   Ty pisowska Krowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły