Broniewskiego na finiszu. Będą utrudnienia

Pruszków

Ważna informacja dla mieszkańców i kierowców. W poniedziałek na całej długości ul. Boniewskiego będzie wykonywana ostatnia warstwa nawierzchni.

Ważna informacja dla mieszkańców i kierowców. W poniedziałek 18 marca w godz. 8.00 – 18.00 całkowicie zamknięta dla ruchu zostanie ulica Broniewskiego w Pruszkowie. Niemożliwy będzie nawet wjazd i wyjazd z posesji znajdujących się przy ulicy. Powód? Właśnie na poniedziałek zaplanowano wykonanie ostatniej warstwy nawierzchni bitumicznej.

Przypomnijmy. Przebudowa ul. Broniewskiego została podzielona na trzy części. Część pierwsza objęła przebudowę odcinka od krzyżowania z ul. Długa, część druga to rozbudowa odcinka ul. Broniewskiego w nowym przebiegu, a trzecia to przebudowa włączenia do zjazdu z wiaduktu i w ul. Warszawską w Piastowie.

Zakres prac objął m.in. rozbudowę skrzyżowania z ul. Studzienną, przebudowę skrzyżowań z ul. Mierniczą i Zimną, przebudowę i rozbudowę jezdni, chodników, ścieżki-rowerowej, zjazdów publicznych i indywidualnych, zatok postojowych, dojazdów koniecznych, poboczy, zieleńców, budowę kanalizacji deszczowej i kanału technologicznego, przebudowę i budowę sieci oświetlenia ulicznego, sieci elektroenergetycznej i telekomunikacyjnej.

 

 

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 20

20 odpowiedzi na “Broniewskiego na finiszu. Będą utrudnienia”

 1. Mieszkanka pisze:

  Wszystko super, ale żebyśmy mogli z osiedla i bocznych ulic dołączyć się do ruchu to będzie graniczyło z cudem. Powinny być światła, bo nikt nie wyjedzie z osiedla na Broniewskiego.

 2. Anonim pisze:

  Tylko dlaczego wykasowali możliwość skrętu z niektórych ulic w stronę ronda (np. Bąkowska, Graniczna) oraz skręt z Broniewskiego w te ulice. Trzeba jechać na rondo, zawrócić żeby zjechać w te ulice. Żeby z tych ulic pojechać w stronę Piastowa lub na wiadukt, trzeba najpierw skręcić w prawo, pojechać w stronę Żbikowa , zawrócić i dopiero pojechać w stronę ronda lub wiaduktu. Sztuczne zwiększanie ruchu i raczej zwiększanie zagrożenia w ruchu.

  • Anonim pisze:

   bo to jest rondo zrobione pod arystokracje pruszkowską ze Studziennej , a nie dla drugiego sortu z domków jednorodzinnych . WIDZIAŁEŚ FILMIK jak pruszkowska wierchuszka sobie mieszkania komunalne przyznawała

 3. chlew pisze:

  Cała ta budowa to skandal trwający ponad 3 lata. Umowę podpisano 5 sierpnia 2021, a zakończenie miało być dokładnie rok temu 31 marca 2023. Porzucenie budowy przez wykonawcę ul. Broniewskiego latem to był już szczyt żartów i kpin z mieszkańców. Wiadukt jest gotowy 11 miesięcy od terminu ale bezużyteczny, bo nie ma ul. Grunwaldzkiej. Podziękujemy Wam za to nieudacznictwo przy urnie 7 kwietnia.

 4. tożyska pisze:

  Tyle miesięcy nic się nie działo. Czekali do wyborów?

 5. eh,.. pisze:

  Nigdy więcej PiSsu, i wszelkiej maści specjalistów wywodzących się z tej grupy przestępczej. Pół roku opóźnień, a przeprawa przez wiadukt i Grunwaldzka w przyszłym roku. Jest mały problem, jakby ruszyła budowa ronda przy Tysiąclecia/Jerozolimskie to dogodny przejazd dla Tirów przez nowiutki wiadukt dopiero na następne wybory samorządowe. Tak się rządzi, a niech inni się martwią jakie kontrakty podpisaliśmy. Gdzie prokuratura?

  • Mariusz pisze:

   przecież baranie PO i komuniści przez 50 lat nie tknęli palcem w tej okolicy…..

   • hmm pisze:

    Baranem to ty jesteś, ogarnij się prostaku! Wy pisowcy w większości tylko po chamsku potraficie się odnosić do ludzi. Nie znam żadnego wyznawcy kaczyzmu, który byłby kulturalny, wszędzie tylko hejt, przekleństwa, obrażanie i opluwanie innych. Przepraszam tych normalnych, bo na pewno są też tacy, ale ja niestety do tej pory na swojej drodze nie spotkałem żadnego takiego. Kurczę, a wystarczyło napisać ten komentarz bez określenia „baranie”..

    Wracając do twojego komentarza @Mariusz to przez 50 lat w mieście przynajmniej był spokój. Natomiast dotychczasowe władze miasta zorganizowały nam najazd nowych „Pruszkowiaków”, a co tym idzie – korki i tłok w pociągach. Deweloperom nieźle popuchły konta, a pewnie i „inni” na tym skorzystali. Jedna z głównych sypialni Warszawy mocno się rozrosła, tylko czemu Piaseczno czy Piastów mają autobusy ZTM do Warszawy, które kursują od rana do późnego wieczora, a nie tylko w godzinach szczytu jak w tym dziadowskim Pruszkowie? .. i sorry, ale argumenty typu, że Pruszków ma dostęp do kolei są bez sensu, bo Piaseczno i Piastów też mają! Trzeba tylko chcieć i umieć rozmawiać. Do tego sporo remontów dróg w tym samym czasie. Gratuluje logiki! No naprawdę cudowny ten Pruszków i wybitne osiągnięcia przez ostatnie 4 lata. Noi szkoda tych wszystkich wyciętych drzew tylko dlatego, że zrobiło się zbyt tłoczno w mieście. Dramat!!!

    • Anonim pisze:

     ty geniuszu to chyba z TBS- u mieszkanie dostałeś od starzyńskiego i kurzeli bo makuch to w centrum dawał

     • anonim pisze:

      tak dawał że wszystko zakorkował, a w dodatku remont na remoncie.. wszystko w jednym czasie, akurat przed wyborami, jakby nie można było tego lepiej czasowo rozplanować

   • eh,.. pisze:

    Nie wiem skąd tu przyjechałeś, ale jak spojrzysz na północ od Pruszkowa, zobaczysz prawię nowiutką trasę szybkiego ruchu, oczywiście tą trasę wybudował piss ponad 50 lat temu? Z lemingami przywiezionymi furmankami i z pissowską zarazą zwaną grupą przestępczą lepiej nie polemizować, rozmowa na argumenty nie mają sensu. PO w większości to prawdziwa Solidarność, a nie głąby spod budki z piwem od mafiozo Dudy.

  • lennox pisze:

   Ta dróżka to nie dla tirów !

 6. taka pOLSKA pisze:

  PiS zbudował, a komuniści zbierają laury

 7. Anonim pisze:

  oczywiście otwarcie na dwa dni przed wyborami – mają ludzi za idiotów , już ja wam ,,ojcowie ” podziękuje przy urnie

 8. Dr. Hackenbush pisze:

  Wszystko wspaniale, tylko dopiero się wzięli za robienie Grunwaldzkiej na całej długości. Nie mówiąc już o zjeździe z Alej Jerozolimskich na Grunwaldzką.

 9. TakiŁuki pisze:

  Otworzą dojazd do Warszawskiej jak skończą z asfaltem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11353

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8911

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8401

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5745

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16