26 zarzutów za kradzieże paliwa

Pruszków

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 23-latkowi, który regularnie kradł paliwo ze stacji na terenie powiatu pruszkowskiego. Mężczyźnie przedstawiono 26 zarzutów.

Pruszkowscy policjanci zatrzymali 23-latka, który kradł paliwo ze stacji benzynowych na terenie powiatu pruszkowskiego. Mężczyzna zmieniał auta i stacje paliw, tankując za każdym razem na innej – na terenie gminy Raszyn, Nadarzyn, czy w Pruszkowie. Nie tankował także jednego paliwa, a kwoty, na jakie je kradł wahały się od 50 do 200 zł.

– Szczegółowa analiza wszystkich zebranych dowodów doprowadzała do ustalenia rysopisu sprawcy kradzieży, a w konsekwencji do jego zatrzymania – informuje asp. sztab. Monika Orlik z KPP w Pruszkowie i dodaje – Szybkie tankowanie, niskie kwoty, zmiany samochodów i rodzaju paliw nie uchroniły złodzieja od odpowiedzialności karnej.

Postawiono mu 26 zarzutów kradzieży paliwa na terenie powiatu pruszkowskiego. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “26 zarzutów za kradzieże paliwa”

 1. Aaaaaab pisze:

  Mlody chłopak, I przez głupotę,I chęć szybkiego zarobku, teraz posiedzi.

 2. Anonim pisze:

  I jednego mniej na marszu tuska.

  • Hans pisze:

   Posiedzi z tym typem co handlował kokainą pracyjąc u Lecha Kaczyńskiego. To był spoko prezydent. Dzięki jego działaniom nie udowodniono bossom Pruszkowa żadnego z kilkuset zabójstw. Jest w Pruszkowie mile wspominany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły