Zmiana na stanowisku inspektora sanitarnego

Pruszków

Od 1 września funkcję Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pruszkowie pełni Magdalena Naparty, która zastąpiła na stanowisku dr n. med. Agatę Wolską.

Magdalena Naparty w lipcu 2003 r. rozpoczęła pracę w Sekcji Higieny Komunalnej PSSE w Pruszkowie. Najpierw pracowała w laboratorium badania wody, następnie w komórce merytorycznej gdzie pełniła funkcję Kierownika Sekcji Higieny Komunalnej. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Geologii z tytułem magistra oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Inżynierii i Kształtowania Środowiska.

Zmiana na stanowisku Powiatowego Inspektora Sanitarnego nie jest przypadkowa. Agata Wolska, która do tej pory pełniła tę funkcję została powołana na Zastępcę Dyrektora Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie oraz na Zastępcę Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Zmiana na stanowisku inspektora sanitarnego”

  1. prawda pisze:

    to nie lekarz powinien być dyrektorem tego ustrojstwa? podobno straszna służbistka, ale to dobrze bo za czasów odeszłej pani, panowało tam straszne rozluźnienie

  2. zosia pisze:

    no to wiemy kto podpisuje mandaty za maseczki ….

  3. Darek wolny pisze:

    Śliczna Pani

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły