Zatrzymany za kradzież roweru

Nadarzyn

Funkcjonariusze z Nadarzyna zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru. Postawiono mu zarzut kradzieży, do której się przyznał. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Kilka dni wcześniej z posesji przy ul. Mszczonowskiej skradziono rower. Zebrane materiały i dobre rozeznanie terenu doprowadziło dzielnicowych do 24-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Nadarzyn. Jak informuje kom. Karolina Kańka, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie – W środę 24-latek został zatrzymany i przesłuchany w charakterze podejrzanego. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Policjanci zabezpieczyli od niego pieniądze na poczet przyszłej kary. Za przestępstwo kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.