Zareklamuj się w Dodatku Edukacja!

Dodatek

Szukasz sposobu na dotarcie do nowych klientów? Prowadzisz działalność w sektorze edukacji? Mamy dla Ciebie dobrą propozycję. Skuteczna reklama w najchętniej czytanych mediach w regionie i specjalne, promocyjne ceny w Dodatku Edukacja!

Dodatek Edukacja tworzymy z myślą o mieszkańcach naszego regionu, którzy poszukują drogi rozwoju i edukacji dla siebie i swoich dzieci. Będzie to wydzielona, atrakcyjna graficznie część gazety WPR24.pl, publikacja na portalu WPR24.pl i w naszych mediach społecznościowych.

W Dodatku zamieścimy ciekawe treści przygotowane przez redakcję WPR24.pl. Poruszymy najważniejsze tematy dotyczące edukacji, wyborów przed jakimi stają uczniowie i absolwenci, podpowiemy co nowego oferują szkoły, jakie kursy warto wybrać. Nie zabraknie nowinek i porad z zakresu samorozwoju i kształcenia osób dorosłych.

Zachęcamy do zamieszczenia w Dodatku reklam na specjalnych, promocyjnych warunkach.

Oferujemy:
– publikację 24 maja w gazecie (nakład 30 tys.) i na portalu WPR24.pl (100 tys. użytkowników)
– publikację 24 maja na Facebooku (30 tys. fanów) i Instagramie (2 tys followersów)
– dotarcie do podróżujących składami WKD na linii Grodzisk Mazowiecki-Warszawa
promocyjne ceny i projekt GRATIS

Zainteresowani? Zachęcamy do kontaktu:
Katarzyna Szulc-Ganowska
tel. 881 918 888
katarzyna.szulc-ganowska@wprmedia.pl

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.