Zamykają dwa pasy na Wojska Polskiego

Pruszków

Uwaga, kierowcy! Z powodu przebudowy skrzyżowania Wojska Polskiego i z ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej od soboty zamknięty będzie fragment trasy 719 w Pruszkowie. Chodzi o dwa pasy w kierunku Grodziska.

Na głównej pruszkowskiej arterii utrudnienia pojawią się 6 lipca i potrwają do końca miesiąca. – W związku z przebudową skrzyżowania Al. Wojska Polskiego z ul. Miry Zimińskiej Sygietyńskiej w dniach od 6 lipca do dnia 31 lipca wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu polegająca na wyłączeniu dwóch pasów ruchu drogi wojewódzkiej nr 719 w kierunku Żyrardowa – czytamy w komunikacie urzędu miasta.

Ruch przeniesiony zostanie na nitkę w kierunku Warszawy. – Ruch w kierunku Warszawy oraz Żyrardowa będzie odbywał się dwoma pasami ruchu w kierunku Warszawy (po jednym pasie w każdym kierunku). Jednocześnie nadal pozostanie zamknięta ul. Miry Zimińskiej Sygietyńskiej na odcinku od Al. Wojska Polskiego do ul. Bolesława Prusa – zaznaczają pruszkowscy urzędnicy.

Przebudowa skrzyżowania z ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej rozpoczęła się na początku czerwca. Powstają tam pasy do skrętu w lewo, przejście dla pieszych, dwukierunkowa jezdnia na odcinku między ul. Prusa a Wojska Polskiego. Zakończenie prac planowane jest 30 listopada.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 32

32 odpowiedzi na “Zamykają dwa pasy na Wojska Polskiego”

 1. Inż. pisze:

  Pierwszy krok do zrobienia Prusa jednokierunkową w kier. Warszawy albo deptakiem od Armii Krajowej do Kościuszki + Kraszewskiego od Prusa do Berenta + rondo na Prusa i Wojska Polskiego. Jestem za. Średnia prędkość na Prusa to i tak z 10km/h. Odwagi Prezydencie.

  • Wilku Starszy pisze:

   Ulica Prusa jest potrzebna czynna przy obecnym układzie drogowym. A na korki tam jest jeden prosty sposób – zakaz skrętu w lewo.

 2. Retro pisze:

  To kiedy kończą – 31 lipca czy 30 listopada? bo z artykułu można to różnie zrozumieć.

 3. Zez pisze:

  Słoiki płaćcie podatki w Pruszkowie a później narzekajcie. A tak to na sępa i że śmieciami jest to samo całe rodziny mieszkają a płacą za 1 osobe a cena idzie w góre.

  • WawaLove pisze:

   Super !!! wszystkie prace które utrudniają dojazd do Warszawy są mile widziane.

  • Słój pisze:

   My słoiki nie będziemy płacić podatków w pruszkowie, bo wy słoiki nie płacicie podatków w Warszawie która was żywi.

 4. Edyta Gajda Zembrzuska pisze:

  Przecież zaraz wszystko puszczą w 5 obrębie Piastowa, my tu nie mamy nic bo rejon zapomniany, nie ma wody miejskiej itd. Pruszków rządzi Piastowem 🙂 ! Cały tranzyt zaraz przejdzie nowo-budowanym wiaduktem 🙁 spadającym w Grunwaldzką 🙁 ile można pisać ? ludziska ogarnijcie się i zaglądajcie na BIP Piastowa czy Pruszkowa ! Wiem post dotyczy małej inwestycji ale zaraz to wszystko połączą w jedną całość 🙁 robią co chcą a my to będziemy ….,.. wdychać 🙁

  • Wilku Starszy pisze:

   Skąd dokąd ten tranzyt?

 5. Bernard pisze:

  Mieszkam obok budowy wszystkie idzie w ekspresowym tempie. Ekipa naprawdę zasuwa. Mysle ze wszystko idzie super sprawnie. Jeśli poprzestaną to bardzo szybko się uwiną z tym skrzyzwoniem

 6. Kpt Nemo pisze:

  Jak czytam te wypociny lokalnych geniuszy inżynierii drogowej to wymiotować mi się chce. Nie robiono nic – źle.
  Zaczęli robić – źle.
  Geniusze myślą że to jak w dobranocce o zaczarowan ołówku. Wystarczy narysować na byle czym i gotowe.

 7. Asd pisze:

  Ja bym jeszcze zamknął wiadukt, jak rozbabrać to raz a dobrze… Tylko czy geniusze już wszystkie studzienki i przyłącza zrobią odrazu czy za rok znowu potną tak ciężko położony asfalt… Z resztą 200m w pół roku to i tak tempo iście szalone. Przy ul. Andrzeja pas asfaltu może 70cmx600cm leją już3 czy 4 miesiąc 🙂 CBŚ powinno też wpaść i przejrzeć przetargi na te nasze dróżki. Rondo zrobili w parę tygodni.. A tu paraliż miasta do końca roku.

 8. Zenon pisze:

  Ja proponuję jeszcze zamknąć wiadukt

  • Edyta pisze:

   no zaraz w obrębie 5 w Piastowie zacznie się budowa wiaduktu , szkoda tylko , że Piastów do dziś nie ogarnął tam wodociągu 🙁 🙁 🙁 i w dupie ma mieszkańców 🙁 Pruszków rządzi w Piastowie 🙁

   • Wilku Starszy pisze:

    Kobieto, po co próbujesz robić animozje między miastami? Grunwaldzka jest drogą gminną, pod zarządem Piastowa. Do swoich miej pretensje, że wiedzieli, że będzie budowany wiadukt, a nie ogarnęli tam na czas wodociągu. Po co w to lokalne bagienko wciągasz Pruszków?

 9. Ka- ma pisze:

  Nareszcie będzie trochę ciszej przy Wojska Polskiego .

 10. yaro pisze:

  Remont wykonuje ta sama firma co rondo na Staszica myślę że zrobią wcześniej

  • Głos pisze:

   Ta firma powinna dostawać każda robotę na pruszkowie!

 11. Grabarz pisze:

  Nareszcie na ulicach Pruszkowa aktyw robotniczy czynnie demonstruje organiczną pracę na rzecz narodowo-socjalistycznej ojczyzny. Każdy prawdziwy Polak powinien w czynie społecznym chwycić łopatę i stanąć w jednym szeregu z przodownikami pracy. Niechaj wre robota, co tam wolna sobota!

 12. KasiaS pisze:

  Wątpię żeby było jakie kolwiek opóźnienie widać że panowie uwijaja się z robotą bardzo sprawnie, ekipa jest na prawdę zgrana😀

 13. Pruszkowianin pisze:

  200 metrow drogi w pol roku. Tempo iscie pruszkowskie.

 14. qwerty pisze:

  Ja bym jeszcze zamknął B. Prusa w tym samym czasie a co ! Przecież można jeździć przez Pęcice 😀

  • Dziedzic Pruski pisze:

   Z Prusa zrobić deptak, mówię serio

  • Novichok pisze:

   I to jest słuszna koncepcja.

  • Inż. pisze:

   Popieram. To pierwszy krok do zrobienia Prusa jednokierunkową w kier. Warszawy albo deptakiem od Armii Krajowej do Kościuszki + Kraszewskiego od Prusa do Berenta + rondo na Prusa i Wojska Polskiego. Jestem za. Średnia prędkość na Prusa to i tak z 10km/h. Odwagi Prezydencie.

 15. Anonim pisze:

  Od której godziny w sobotę?

 16. Anonim pisze:

  Jak będzie z dojazdem do stacji paliw?

 17. leo pisze:

  Zgadnijcie, jakie będzie opóźnienie? Można się pomylić o dwa lata.

 18. zaq pisze:

  będzie argamendon

 19. E pisze:

  Mogliby napisać jakie opóźnienie planują 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły