Zaginął 27-letni mężczyzna [AKTUALIZCJA]

Pruszków

Bliscy 27-letniego Artura z Pruszkowa proszą o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Po raz ostatni rodzina miała z nim kontakt 25 października.

O pomoc w odnalezieniu Artura apeluje jego siostra. – Potrzebuje pomocy! Z środy na czwartek zaginął mój brat Artur, ma 27 lat, jest szczupły i wysoki. Gdyby ktoś go widział bardzo proszę o informację. Dostaliśmy wiadomość, że w czwartek widziano go na ul. Emancypantek – przedstawia bliska zaginionego.

Policja również prowadzi poszukiwania. – 28 października otrzymaliśmy zgłoszenie o zaginięciu 27-letniego mężczyzny, z którym kontakt po raz ostatni nawiązano 25 października. Każdy, kto posiada wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z pruszkowską komendą – podaje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

AKTUALIZACJA 12.10:

27-letni mężczyzna odnalazł się.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.