Z narkotykami w samochodzie

Nadarzyn

Funkcjonariusze z Nadarzyna zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali środki odurzające. Podejrzani odpowiedzą za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Kilka dni temu na terenie gminy Nadarzyn policjanci weryfikując informacje o osobach posiadających środki odurzające, skontrolowali pojazd oraz wylegitymowali trzech młodych mężczyzn.

Podczas czynności jeden z nich stał przy samochodzie, natomiast pozostała dwójka znajdowała się w środku pojazdu. W chwili, gdy policjanci podchodzili do samochodu, mężczyzna stojący przy nim, wyrzucił na ziemię zawiniątko folii aluminiowej, które policjanci zabezpieczyli. W środku znajdował się susz roślinny. Takie samo zawiniątko 21-latek posiadał w kieszeni spodni.

W związku z podejrzeniem, że mężczyźni znajdujący się w samochodzie, mogą także posiadać zabronione substancje, policjanci dokonali ich kontroli oraz przeszukania pojazdu.

U 20-letniego pasażera w portfelu znaleźli woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Natomiast w pojeździe, pod siedzeniem kierowcy w schowku na apteczkę, policjanci znaleźli czarny worek, w którym znajdowały się woreczki foliowe z suszem roślinnym i białym proszkiem oraz mała waga elektroniczna. 27-latek siedzący za kierownicą oświadczył, że jest to jego własność. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, funkcjonariusze ujawnili w regale dwie torebki foliowe z białym proszkiem i suszem roślinnym. Ponadto kryminalni zabezpieczyli od zatrzymanego pieniądze na poczet przyszłej kary.

Cała trójka została zatrzymana pod zarzutem łamania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zabezpieczone substancje zostały poddane wstępnym badaniom, które wykazały, że zabezpieczony susz to marihuana, a biały proszek to mefedron.
Wszyscy trzej mężczyźni przyznali się do zarzucanych czynów.
MS/KP Pruszków

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.