Wypadek w al. Krakowskiej. Lądował LPR

Raszyn

Przed godziną 13.00 na skrzyżowaniu al. Krakowskiej i ul. Sportowej w Raszynie zderzyły się dwa busy. Jedną z osób zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

O sprawie poinformował nas za pośrednictwem Facebooka czytelnik Andrzej. Napisał krótko: – Raszyn. Tragiczny wypadek – czytamy. Otrzymaliśmy również fotografie i filmy.

Dwie osoby zostały poszkodowane. – Policja otrzymała informację o godz. 12.55. W al. Krakowskiej w Raszynie na pasie w kierunku Warszawy zderzyły się dwa busy. Ranne zostały dwie osoby, w tym jedna została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. To 15-letnia dziewczyna. W tej chwili skrzyżowanie jest zablokowane, z uwagi na to, że lądowało LPR – mówi podkom. Karolina Kańka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Wypadek w al. Krakowskiej. Lądował LPR”

 1. Polak pisze:

  Szacun dla pilotów LPR, oni są w stanie wylądować praktycznie wszędzie.

 2. Lipka pisze:

  A wystarczyło tylko ruszyć dupę zza biurka jak ktoś poprosił policję oto żeby kierowała ruchem bo niestety nie działają światła ignorancja władzy na każdym kroku.jaki wójt taka cała reszta.

 3. BwinowskajaPrawda pisze:

  tak to jest jak w naszej okolicy w większości mamy kolizyjne skrzyżowania (sygnalizacje świetlne). Gdyby było tam przynajmniej rondo, wówczas każdy kierowca jest zmuszony do dostosowania prędkości do panujących warunków. Wjeżdżając na rondo musimy zwolnić, nie ma tak dużych prędkości, nie ma ofiar !
  Dlatego w krajach zachodnich każde DOSŁOWNIE skrzyżowanie przerabia sie na ronda, może poza niemcami, bo oni są dziwni…Ale Hiszpania czy Francja, Szwajcaria to kraje „rondelkowe” 🙂
  Pozdrawiam rozumiejących temat 🙂 , czyli oprócz Tomeczka i Wilka Starszego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły