Wkrótce w telewizji „Kuchenne Rewolucje” z Komorowa

Komorów

Pamiętacie gdy w grudniu ubiegłego roku informowaliśmy o odwiedzinach znanej restauratorki, Magdy Gessler w naszym regionie? W czwartek, 10 marca zostanie wyemitowany w telewizji odcinek „Kuchennych Rewolucji”, które zostały przeprowadzone w Komorowie.

Magda Gessler kilka miesięcy temu na facebooku udostępniła swoje zdjęcie na tle przystanku WKD Komorów. To nie była jej jedyna oznaka obecności w naszym regionie. Restauratorka odwiedziła również pruszkowską restaurację „Fabrizio Italian Bar”, którą przedstawiła jako wzór do naśladowania. Szybko udało się nam ustalić, że Gessler pojawiła się w Komorowie aby przeprowadzić rewolucje w karczmie „U Wiencka”.

Co zmieniło się w miejscu rewolucji? Przede wszystkim nazwa. Dawna karczma obecnie nosi nazwę „Uncle Michael Restaurant”. Rąbka tajemnicy uchyla także telewizja TVN. – Właściciele nie byli w stanie ocenić pracy kucharzy, ani też nie wiedzieli czego od nich wymagać, jedzenie stawało się coraz gorsze i  Karczmę „U Wiencka” przestali odwiedzać goście. Personel też nie zagrzewał tu długo miejsca i kuchnia miała coraz to nową obsadę, aż doszło do sytuacji krytycznej – zwolnili się wszyscy kucharze i trzeba było zamknąć restaurację do momentu znalezienia nowych pracowników. To według Marzeny przesądziło ostatecznie o niepowodzeniu karczmy. Sama właścicielka twierdzi, że wiele nauczyła się na własnych błędach, wie już dużo o gotowaniu, ale czy na pewno? – czytamy na stronie internetowej TVN.

Sytuacja nie wygląda ciekawie… Choć Marzenie udało się zatrudnić odpowiednich kucharzy to nadal nie widać światełka w tunelu. – Sama pracuje gdzie indziej, do karczmy wpada tylko wieczorem, a zarządzaniem restauracją zajmuje się Michał. Chociaż jest przekonany, że zostało zrobione wszystko co w ich mocy, żeby poprawić kondycję restauracji, wciąż nie widać światełka w tunelu, za to perspektywa klęski finansowej rysuje się bardzo wyraźnie – napisano.

Właścicielami karczmy jest rodzeństwo, Marzena i Michał. Ponad dwa lata temu zainwestowali w restaurację, która znajduje się tuż przy kolejce WKD. Niestety problemy pojawiły się szybciej niż przewidywano. Niemal od samego początku restauracja nie prosperowała tak jak powinna. Z pomocą pojawiła się Magda Gessler. Czy udało się jej dokonać rewolucji i zmienić właścicieli, którzy nie posiadają odpowiedniej wiedzy o zarządzaniu restauracją?

Odpowiedź już w czwartek, 10 marca o godz. 21.30 na kanale TVN.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.